بررسی نرم‌افزار پیام‌رسان Telegram X: قدم نورسیده مبارک!

امروزه گویی جهان فن‌آوری‌های تازه و گجت‌های گوناگون با گذشت روز و شب پیش می‌رود و مسنجرها کوه‌ها و دشت‌ها و دریاها را نوردیده‌اند و به راستی سیاره‌ی ما به یک دهکده‌ی جهانی دگرگون یافته است.

تنها کافیست از رخدادی بزرگ چندین دقیقه بگذرد تا بیش‌تر مردم گوشه و کنار زمین از آن آگاه شوند و به گفت‌وگو درباره‌اش آغازیدن کنند و دید‌گاه‌های خویش را به اشتراک بگذارند.

کوچه‌تک را دنبال کنید تا با نسخه‌ی تازه بیرون آمده‌ی تلگرام آشنا شوید.


درباره:

در پایان نخستین ماه میلادی در سال 2018، کمپانی خوش‌نام و آوازه‌ی تلگرام ورژن X پیام‌رسان خود را با سیمایی زیباتر و کالبدی متفاوت در پلت‌فرم‌های گوگل و اپل راهی بازارهای دیجیتالی کرد که با استقبال شایسته‌ای روبه‌رو گشته است.

پیام‌رسان با بهبود بخشیدن فضا‌ی کاری و بالا بردن شتاب و بازدهی برنامه می‌خواهد امیدی جان‌دار به سوی دوستاران بسیارش بدمد.


با پهن‌ شدن چارچوب پیام‌ها و عکس‌ها، خواندن و دیدن آن‌ها بسی آسان‌تر و بهتر شده است و کلیپ‌های خنده‌آور یا آموزشی، ویدیوها‌ی وایرال شده در شبکه‌های اجتماعی به شکل شناور برای کاربر پخش می‌شود.

با بسیارکم شدن درگیری منابع سیستماتیک دیوایس، مصرف باتری کاهش و عمرش زیاد شده است.


کاربر با سوایپ کردن به سمت چپ یا راست به توانایی Reply و Share دست می‌یابد و بخش موزیک پلیر و فهرست اتچ پیام‌رسان باز آفرینی و به‌روز گشته و قابلیت پیش نمایش چت‌ها برای کاربر فراهم گردیده است.

یادت نره اینو بخونی!  برترین اپ‌های هفته دوم اردیبهشت‌ماه سال 97

با خاموش کردن حالت Babbles یا همان کادر پیرامون پیام‌ها، مرز متن و عکس گسترش پیدا می‌کند و با افزودن حالت شب و کم و زیاد کردن درصد تیرگی آن از چشمان کاربر مراقبت می‌نماید.

برتری‌ها:

– به‌روز رسانی دسته‌‌ی استیکرها و ماسک‌‌ها‌ی پیام‌رسان

– افزایش ضریب ایمنی برنامه و کارزاری هوشمندانه با بدافزارها و هکرها

– دسترس ساده‌تر به داده‌های اندوخته در پیام‌رسان و سامان بخشیدن به آن‌ها

– سازماندهی و مدیریت بیش‌تر ترافیک اینترنت خود با یاری برنامه

– توانایی تماس صوتی رایگان و آنلاین با کیفیتی عالی

– بسیج شدن با پیشرفت‌های دانشیک و پیچیده برای رویارویی با فیلترینگ

کاستی‌‌ها:

– با بیش‌تر زبان‌های روز و زنده همراه و هم‌سخن نیست


در پایان:

پیام‌رسان تلگرام با بالای 100 میلیون کاربر در جهان که نزدیک به چهل درصد آنان ایرانی هستند با پشت‌کار و کوششی چند برابر از پیش می‌خواهد پله‌های کامیابی را یکی پس از دیگری بپیماید و روزی برسد که جا پای بزرگان بنهد و به ایشان تنه بزند.

بنیاد‌گذار بی‌پروا و جوان تلگرام با دستاوردهای نوین پیام‌رسان، فردایی روشن را به مشتریان مژده می‌دهد و با دوری از سیاست، سرویس‌های همه پسندش را پهنا و ژرفا می‌بخشد‌. به امید روزهای بهتر!


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.