برترین اپ‌های هفته‌ آغازین اسفندماه 96

بر خود می‌بالیم که دوستانی باوفا مانند شما داریم و هر هفته به پیشواز می‌آیند تا از ما سوغات بگیرند، بی‌گمان بر سر پیمان هستیم و این‌بار با دستی پر از 3 برنامه‌ی کاربردی و توانمند ایرانی در کوچه‌تک پرده‌برداری می‌نماییم.

پس شنبه‌ها را هرگز فراموش نکنید.


Takhfifan

تخفیفان با داشتن محیط کاربری دوست‌داشتنی و همه‌پسند در کنار طراحی زیبا و حرفه‌ای مشتری را به آسانی می‌خواند و با گردآوری سیاهه‌ای از تخفیف‌های اماکن تفریحی، سرگرمی، دیدنی و باشگاه‌ها‌ی ورزشی، مراکز خرید و فروش، آمار آف‌های 30 تا 90 درصدی کافی‌شاپ‌ها، رستوران‌ها، تالارها، سالن‌های پیرایش و آرایش به پر بودن جیب کاربرانش می‌اندیشد و با کاهش هزینه‌ها دل آنان را شاد و خرم می‌خواهد.

برای خرید کفش و پوشاک، لوازم دیجیتال و خانه، بلیط کم بهای استخر، سینما و تئاتر، کنسرت، تورهای گردشگری، هتل‌ها و بلیط ارزان قیمت هواپیما؛ به شما یاری بایسته و شایسته‌ای می‌رساند.

تا کنون تخفیفان کلان‌شهر‌های تهران، مشهد ، اصفهان، کرج و قم را پوشش می‌دهد و با نشان دادن دیدگا‌ه‌های مخاطبان بر روی کالا و خرید و نمایش تخفیفان‌ها روی نقشه، یک زندگانی ارزان و شیک را ارمغان می‌آورد.

تخفیفان با گرفتن رتبه‌ی 4.3 از 5.0 و بارگیری 100 هزارتایی در گوگل‌پلی، از پیرومندانه‌ترین و نخستین استارتاپ‌های دیرین ایرانی به شمار می‌آید و چنان سرفراز و سربلند است که مایه‌ی خوش‌بختی بنیاد‌گذاران خویش را فراهم کرده است.


Navaak

نواک برنامه‌ایست برای شنیدن ترانه‌ها و سرود‌های ایرانی که در بستر اینترنت کارایی دارد.

اپلیکیشن خوش‌آوا با در برگیری گنجینه‌ای گهربار و لبریز از آلبوم‌ها و آهنگ‌های خوانندگان ایرانی بی‌گمان پاسخ‌گوی هر سلیقه و ذوق در هر سن و سالست.

با جست‌وجویی آسان آثار هنرمند دل‌خواه را بیابید و به آن گوش فرا دهید و نواک با بهره‌مندی از هوشی سرشار در درازای زمان، فهرستی از موسیقی‌های خواستتی شما را نمایش می‌دهد.

یادت نره اینو بخونی!  اخبار امروز؛ از نوکیا ۹ تا دستیار گوگل!

یادتان باشد نواک صداهایی را پخش می‌کند که از وزارت فرهنگ و ارشاد پروانه‌ی راست‌آزمایی داشته باشند و دستور کپی‌رایت را ارج بگذارند.

آواز‌خوان آرزوها را دنبال کنید و به آخرین کارش با چند و چون بالا گوش بسپارید و نغمه‌ی باختن دل را در صفحه‌های اجتماعی با دیگران شریک شوید.

نواک با کسب امتیاز 4.3 از 5.0 و دانلود بالای 10 هزار بار در فروشگاه اندرویدی گوگل، پارسی‌گویان بسیاری را در سرتاسر جهان با خود همراه کرده است و سخت به فردایی شکوهمند می‌اندشید.


Akharin Khabar

در امر خبررسانی به‌هنگام و حرفه‌ای اپ‌های فراوانی به زبان پارسی روانه‌ی بازار اندرویدی شده‌اند ولی برنامه‌ی آخرین خبر دور از خودستایی، به نام نخستین خبررسان کشور شناخته می‌شود و با گروهی توانا و اندیشمند می‌کوشد با گردآوری خبر‌ها و گزارش‌های دست اول و داغ از 600 منبع خبری و گزینش خواندنی‌های مهم، دوستاران خویش را ناامید نکند.

آخرین خبر با برپا کردن یک همکاری دوسویه میان خود و مشترکانش و گرفتن دیدگا‌ه‌ها و پیشنهاد‌ها‌ی ایشان در قالب طنز و سخن مردم، شکرستان و اشتراک‌گذاری عکس در عکاس‌خانه، آبرویی نیکو به یادگار می‌گذارد.

آخرین خبر در کوتاه‌ترین زمان وظیفه‌ی خبررسانی درست‌کار و راست گفتار را می‌پذیرد و با دادن اعلامیه‌های لازم، مخاطبان را از آخرین خبرها آگاه می‌کند.

برنامه توانسته است با به‌دست آوردن رتبه‌ی 4.3 از 5.0 و بارگیری 100 هزارتایی در پلی‌استور، علاقه‌مندان حوزه‌ی خبر و خبرنگاری را دور هم جمع کند و پیش‌تاز کاغذ‌‌های خبری در دنیای صفر و یک‌ها باشد.

آخرین خبر دست‌پرورده‌ی مؤسسه‌ی فرهنگی و هنری خراسان است و با همه‌ی دارایی‌ و دلاوری، با کمبود‌هایی پیوند خورده است که باید بکوشد در نشر اخبار روز بی‌طرفی و انصاف را نگه‌دارد و کم‌تر درگیر دسته‌بندی‌های جناحی شود و خبر را آلوده‌ی دروغ و زشتی نکند.

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.