برترین اپ‌های هفته‌ی پایانی دی‌ماه 96

درود و سپاس بر همراهان و دوستان همیشگی تیم کوچه‌تک، با آغاز هفته‌ای دیگر و هم‌چون گذشته با دستانی پر و درخشان به دیدارتان آمده‌ایم و از سه اپلیکیشن کارآمد و برگزیده‌ی پلی‌استور در سال 2017 میلادی رونمایی می‌کنیم و ناگفته نماند این برنامه‌ها بیش‌‌تر در حوزه‌ی آموزش و پرورش کاربرد دارد، پس بی‌درنگ به جمع ما بپیوندید.


Photomath

دانش‌آموزان در دوران دبیرستان به دلایل بنیادین و دیرین به‌ویژه سیستم ناکارآمد و فرسوده‌ی آموزشی، از فراگیری دانش ریاضی فراریند و کم‌تر خواهان حل مسئله‌ها هستند و دوست دارند که لقمه‌ای آماده و جویده شده در دهان‌شان گذاشته شود و آنان فقط زحمت بلعیدن را بکشند.

نرم‌افزار Photomath گره را با دندان می‌گشاید و تنها کافیست مسئله را با دست‌خط خود بنویسید و با یاری دوربین گوشی از آن عکس بگیرید و در دم برنامه با توانمندی بالا و انباشتگی الگوریتم‌های حل مسئله، پاسخ را به دست آورده و به تشریح در دست کاربر می‌نهد.

برنامه با ماشین حساب پیشرفته و هوشمند، با شتاب محاسبات شما را انجام می‌دهد و برای دانش‌آموزان و دانشجویان رشته‌های ریاضی، فیزیک و مهندسی بسیار سودمند‌ است.

برنامه با کسب رتبه‌ی 4.6 از 5.0 و بیش از 10 میلیون بار دانلود از گوگل‌پلی، توانایی‌های خویش را به رخ می‌کشد.

بایسته است گفته شود چنین برنامه‌هایی مانند دو لبه‌ی تیز و برنده‌ی یک شمشیرند، اگر نیکو و درست به کار روند، مفید خواهد بود.


Kudos

چون یک شبکه‌ی اجتماعی فوق‌العاده برای کودکان 6 تا 12 سال عمل می‌کند که زیر نظر پدر و مادرها اداره و سازماندهی می‌شود و بچه‌ها را با امنیت بالا در سهیم کردن عکس‌ها و ویدیوهای کوتاه از خود و هم‌بازی‌هایش در فضای مجازی یاوری می‌کند و با گذاشتن کامنت و پسندیدن پست‌ها، هیجان و شور کار با برنامه را افزایش می‌دهند.

برنامه برای مربیان مهد کودک‌ها و آموزگاران دبستان و جلب همکاری نزدیک‌تر بزرگ‌ترها با مدرسه نقش بسزایی را بر عهده دارد و گزارش فعالیت فردی و گروهی فرزندان‌شان را ببینند و از پیشرفت روزانه، هفتگی و ماهانه‌‌ی آن‌ها آگاهی یابند و با محتوای پوشه‌های کار بچه‌ها آشنا شوند.

یادت نره اینو بخونی!  آیا هوش مصنوعی ما را تنبل می‌کند؟

برنامه با کنترل و نظارت آشنایان و دل‌سوزان کودک، او را با دنیای رو به جلوی تکنولوژی هم‌گام و از بدی‌ها و گزند‌ها‌ی فضای وب دور می‌کند و چشم آز سود‌جویان و بیگانگان را کور می‌سازد.

اپلیکیشن با گرفتن امتیاز 4 از 5.0 و بارگیری بالای 100 هزاری از مارکت اندرویدی گوگل به خود می‌نازد، زیرا هنوز در آغاز راه است و فردایی بسی روشن خواهد داشت.


EduRev App  

از برترین برنامه‌های همه چیز درست آموزش و یادگیری در فروشگاه‌های اندرویدی به حساب می‌آید که در کشور پهناور و پر از شگفتی هند کاربرد به‌جا و شایسته‌ای دارد و برای بالا بردن تراز علمی دانش‌آموزان از پایه‌ی پنجم دبستان تا پایه‌ی دوازدهم دبیرستان به خوبی و گرمی می‌کوشد.

در آغاز با یاری اکانت گوگل خود، پروانه‌ی ورود به برنامه را دریافت کنید و با گزینش موضوع درسی دل‌خواه به کلاس‌های آموزشی سر بزنید و با پیروی کردن صفحه‌های مجازی دبیران و هم‌شاگردی‌های خویش از آنان راهنمایی بخواهید تا در پیشرفت درسی شما سهیم گردند و مشکلات درسی‌تان را برطرف سازند.

با اپلیکیشن در آزمون‌های آنلاین و تخصصی درس‌های گوناگون شرکت نمایید و بی‌درنگ نتیجه‌ را ببینید تا توانایی خود را بسنجید.

تکست بوک‌ها را بارگیری نمایید و آفلاین به خواندن آن‌ها بپردازید و ویدیوهای آموزشی را تماشا نمایید.

برای بهره گرفتن از همه‌ی توانمندی‌های برنامه باید با زبان انگلیسی تا اندازه‌ای آشنا باشید تا در فراگیری دانش و فن‌آوری‌ها نو و پیش‌رونده گام‌های بلندی بردارید.

برنامه به ویژه در علوم پایه دستاوردهای فراوانی دارد و دانش‌آموزان ایرانی با کمی سواد انگلیسی می‌توانند از متون ریاضی، زیستی و آزمایشگاهی، کلیپ‌های آموزشی و علمی آن بهره ببرند و با پیوستن در گروه‌های پژوهشی و دانشیک توان یادگیری خود را افزایش دهند.

اپ با به دست آوردن رتبه‌ی 4.6 از 5.0 و بیش از 100 هزار بار دانلود از مارکت گوگل، توانسته است در آزمون نخستین سربلند بیرون بیاید و به امید آینده دست‌هایش را به هم بفشارد تا استوارتر راه بپیماید.

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.