با گجت Archos Hello آشنا شوید

انسان‌ها دوست دارند کارهای‌شان را راحت‌تر از قبل انجام دهند و برای به سرانجام رساندن آن‌ها، وقت و انرژی زیادی نگذارند. به همین دلیل، مغز بشر با گذر زمان رشد کرد تا وسایلی اختراع شوند و زندگی را لذت‌بخش‌تر از قبل نمایند. دیوایس‌های الکترونیک یکی دستگاه‌های کاربردی و جالب این دوره و زمانه محسوب می‌شوند و همان‌طور که می‌دانید یک نوع از آن‌ها بسیار محبوب‌اند.

در این نوبت قصد داریم تا نگاهی اجمالی به یک محصول جذاب و شگفت‌انگیز بیندازیم که به مشخصات دهان‌پرکنی مجهز است. اگر می‌خواهید با این گجت تروتازه آشنا شوید و دنیای تکنولوژی را بهتر و بیش‌تر بشناسید، در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


Archos Hello

اخیرا وسایلی نو و جدید پا به میدان گذاشته‌اند که کارهای مختلفی انجام می‌دهند. این‌ها، نمایشگرهای هوشمند نام دارند. آن‌ها را می‌توانید روی میز بگذارید، کنار تخت‌تان نگه دارید یا این‌که روی اوپن قرار دهید‌.

شاید فکر کنید که دیسپلی‌های هوشمند مانند موبایل‌ها هستند. لکن در اشتباه‌اید. این‌ها تنها یک صفحه‌نمایش‌ سخن‌گو هستند که اعمال محدود اما کارآمد را به سرانجام می‌رسانند. و اما Archos Hello.

یادت نره اینو بخونی!  نگاهی به هوآوی Y9؛ مقرون‌به‌صرفه‌ی دلربا!

این گجت مثل هم‌نوعان خود است. ولی یک لحظه صبر کنید. قابلیتی این نمایشگر هوشمند را متمایز از رقیبان مدعی نموده است. Archos Hello از آخرین نسخه‌ی اندروید اوریو (8.0) سود می‌برد و کلی در انجام اعمال گوناگون کمک‌تان خواهد کرد. دستیار مجازی گوگل به کمک‌تان آمده تا کارهای مدیریتی خانه‌ی خود را فقط با صدا به سرانجام برسانید. به این ترتیب، کافیست روی صندلی ولو شوید و فقط‌و‌فقط دستور دهید!

گوگل اسیستنت این امکان را به کاربر می‌دهد تا نور لامپ هوشمند را کم نماید، دما را افزایش دهد، از وضعیت آب‌و‌هوا آگاه گردد و…


تولیدکننده طوری این محصول الکترونیک را طراحی کرده تا در عین سادگی، کاربرد زیادی داشته باشد. یوزر قادر است دیسپلی را به‌صورت عمودی و افقی روی میز یا هرجایی که دوست داشت، بگذارد. روی نمایشگر درخواست‌های پیشنهادی درج می‌گردند و می‌توانید یکی از آن‌ها را با صدای‌تان انتخاب کنید. Archos Hello هم بی‌چون و چرا آن را انجام خواهد داد. میکروفونی باکیفیت در حاشیه‌ی بدنه جاخوش نموده تا صدای‌تان را سه‌سوته (!) شناسایی کند.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.