با گجت پوشیدنی Zulu آشنا شوید

امروز گجت‌های زیادی در گوشه و کنار بازار و بین پیج‌های انبوه فروشگاه‌های اینترنتی پیدا می‌شوند. بعضی از آن‌ها معروف و شهره‌ی عام و خاص و برخی نه‌چندان شناخته شده و مردمی! اما حتما تاکنون اسم دیوایس‌هایی چون «اسپیکر قابل حمل» به گوش‌تان خورده است. اکثر این‌ها فقط و فقط برای پخش موزیک‌هایی با باس بالا ساخته شده‌اند و قطعه‌های موسیقیایی را با بالاترین کیفیت ممکن پخش می‌نمایند.

ولی شاید از ظاهر تقریبا یک‌دست این گجت‌ها خوش‌تان نیاید و مایل باشید با یک نوع جالب از آن‌ها آشنا گردید. اگر چنین تصوری دارید یا این‌که دوست دارید با وسایل الکترونیکی جالب آشنا شوید، پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


Zulu

شاید در نگاه اول با خود بگویید که این وسیله یک اسپیکر بلوتوثی ساده است و مانند رقیبان بی‌شمارش باید روی میز قرار بگیرد. لکن باید در نظر خود بیش‌تر فکر کنید. 2 دایره با ارتفاع کم توسط سیمی محکم و نسبتا کوتاه به هم وصل شده‌اند. این طوری قادرید آن را روی گردن خود بیاندازید و موسیقی مورد نظرتان را از فاصله‌ی خیلی نزدیک گوش دهید.

یادت نره اینو بخونی!  اخبار امروز: از دیزایر 12 تا کشورهای پیشرفته!

Zulu یک بلندگوی پرتابل بسیار مناسب برای دوچرخه‌سوارها، موتورسوارها، کوه‌نوردها و دونده‌هاست. آن‌هایی که دوست دارند به موزیک گوش بدهند و این لذت وصف‌ناشدنی را با دوستان یا آشنایان‌شان به اشتراک بگذارند. ایشان در عین‌ حال نمی‌خواهند یک گجت دست و پاگیر بخرند که همیشه باید مکانی مخصوص را به آن اختصاص داد.

همان‌طور که گفتیم، Zulu روی گردن‌تان (مانند نک‌بندهای تازه‌وارد) نصب می‌گردد و سنگینی 2 اسپیکر سبب این می‌شود تا از روی گردن شما پایین نیافتند و محکم آن‌جا بچسبند. ناگفته نماند که گیره‌ای نیز به کمک‌تان آمده تا از بسته شدن Zulu مطمئن باشید و با خاطری آسوده به جنب و جوش بیافتید.

کیفیت صدا همان‌طور که سازنده اذعان دارد، در سطح بالایی قرار می‌گیرد و تهی از هرگونه نویز است. باس بالا و عمق زیاد 2 ویژگی اصلی این بلندگو خوش‌ساخت به حساب می‌آیند و دل و جان کاربر را می‌ربایند.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.