با بازی‌های دایناسوری مهیج آشنا شوید!

با توسعه‌ی دنیای تکنولوژی، بخش گیم‌ها هم مدام بهتر و بهتر می‌شود و کیفیت به‌صورت باورنکردنی افزایش می‌یابد. این موجب می‌گردد تا وابستگی بشر بیش‌تر و بیش‌تر گردد و‌ همین‌طور وقت زیادتری برای گیم‌ها بگذارند. فکر کنیم که دیگر همه می‌دانند در اوایل گیم‌ها پیکسلی بودند و جزئیات آن‌چنانی آن‌چنانی نداشتند. شاید فقط می‌توانستید شخصیت بازی را خیلی خوب ببینید و دیگر چیزها اصلا وجود نداشتند و از نظر بصری، جذاب نبودند.

حالا می‌خواهیم به بهترین گیم‌های دایناسوری بپردازیم که خیلی‌ها را اسیر خود نموده‌ و هزاران کاربر را شیفته‌ی خود کرده‌اند. در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


Dino War

وقتی دایناسورها با تکنولوژی‌ گره بخورند، بازی Dino War به وجود می‌آید. در گیم مذکور بایستی لشکری از دایناسورهای خون‌خوار و غول‌پیکر را رهبری کنید که با دشمن می‌جنگند و قلمروی‌تان را بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌نمایند. البته نباید نقش انسان‌ها نادیده گرفت. در اصل آدم‌ها هستند که چنین حیواناتی را توسعه داده‌اند و از آن‌ها برای مقاصد شوم‌شان بهره می‌برند!

این امکان را دارید تا به جنگنده‌های درنده‌ی خود قابلیت‌هایی را ببخشید و برخی از توانایی‌های‌شان را بهبود بدهید. تنها باید در جنگ‌ها پیروز گردید و بعد از غنائم استفاده کنید. گرافیک هم راضی‌کننده و در اکثر اوقات، لبخند بر روی لب کاربر می‌نشاند. در نتیجه جنگی تمام‌عیار را تجربه خواهید کرد که حسابی میزان آدرنالین خون‌تان بالا می‌برد!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ


Jurassic VR – Google Cardboard

اگر از آن دسته کسانی هستید که سری فیلم‌های ژوراسیک پارک را دنبال می‌کنند و عاشق آن‌اند که در دنیای دایناسورها قدم بگذارند، پس این گیم را نصب و اجرا نمایید. چون که در این بازی شما سوار بر یک خزنده غول‌پیکر یا با پای پیاده به گشت و گذار در جنگلی انبوه می‌پردازید و با جناب تی‌رکس هم ملاقات خواهید نمود! پس صبر نکنید و همین الان Jurassic VR – Google Cardboard را بر روی موبایل‌تان نصب نمایید و نهایت لذت و همین‌طور ترس را ببرید! وظیفه‌ی شما این است که حسابی در محیط برنامه بچرخید و با المان‌های گوناگون دنیای ژوراسیک آشنا شوید. کیفیت فضا چطور است؟ باید به خدمت‌تان برسانیم که رزولوشن مجموعه شگفت‌زده‌ی‌تان می‌کند و جزئیات فراوانی در دنیای واقعیت مجازی وجود دارند.

یادت نره اینو بخونی!  واکاوی در لانچر پرتوان OO Launcher: افسانه‌ای بومی!

البته یادتان باشد که حتما عینک واقعیت مجازی بخرید و مطمئن شوید گوشی‌تان به قابلیت ژیروسکوپ مجهز است.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ


Jurassic World

این بازی هنوز به‌طور رسمی عرضه نشده. اما از گیم‌پلی و مکانیزم آن باخبریم. فکر کنید که در حال راه رفتن در خیابان هستید که ناگهان نوتیفیکیشنی دست‌تان را می‌لرزاند. موبایل خود را آنلاک می‌کنید و ناگهان دایناسوری گوشت‌خوار نعره می‌زند! دایناسورهای بازی در سراسر شهر وجود دارند و فریادزنان شکارچیان را می‌ترسانند. تنوع حیوانات آن‌قدر زیاد است که نمی‌توانید همه‌ی‌شان را در یک منطقه بیابید. پس باید برای کشف دایناسورهای جدید و عظیم‌الجثه‌، به شهرها و بخش‌های دیگر سفر نمایید.

مثلا در مکان‌های مرطوب دایناسورهای خاصی زندگی می‌کنند و در مناطق کویری، یک‌‌سری از جانداران روزهای خود را می‌گذرانند. پس اگر می‌خواهید دنیای ژوراسیک را در جهان واقعی تجربه کنید و دایناسورهای مختلف را در کوچه‌ها و خیابان‌ها ببینید، Jurassic World را دانلود نمایید. (از این لینک می‌توانید به تماشای تیزر گیم بپردازید).

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.