ایرفون APIE-A1؛ شاهکاری از دیار اژدها!

انسان‌ها دوست دارند کارهای‌شان را راحت‌تر از قبل انجام دهند و برای به سرانجام رساندن آن‌ها، وقت و انرژی زیادی نگذارند. به همین دلیل، مغز بشر با گذر زمان رشد کرد تا وسایلی اختراع شوند و زندگی را لذت‌بخش‌تر از قبل نمایند. دیوایس‌های الکترونیک یکی دستگاه‌های کاربردی و جالب این دوره و زمانه محسوب می‌شوند و همان‌طور که می‌دانید یک نوع از آن‌ها بسیار محبوب‌اند.

در این نوبت قصد داریم تا نگاهی اجمالی به یک محصول جذاب و شگفت‌انگیز بیندازیم که به مشخصات دهان‌پرکنی مجهز است. اگر می‌خواهید با این گجت تروتازه آشنا شوید و دنیای تکنولوژی را بهتر و بیش‌تر بشناسید، در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


APIE: همه‌چیز، رک‌وپوست‌کنده!

همه‌ی ماجرا از جایی شروع می‌شود که کاربران علاقه‌مند به محصولات خاص شوند. البته این موضوعی طبیعیست‌. وقتی بازار مملواز مدل‌های تکراری و حوصله‌سربر باشد، ما هم با دیدن‌شان خوشنود نخواهیم شد و می‌خواهیم چیزی جذاب را امتحان کنیم. این شخصیت نوع بشر است که دوست دارد در بین هم‌نوعان خود خوب بدرخشد و حسابی جلب توجه نماید. خوش‌بختانه کمپانی‌هایی در جهان هستند که چنین کالاهایی را عرضه می‌کنند و دل همگان را به‌دست می‌آورند. مثل APIE.

برند APIE China از یک ایرفون به‌شدت متفاوت پرده‌برداری نموده که تمام دل و روده‌اش را می‌توانید به راحتی ببینید! باور کنید که خیلی‌خیلی عجیب است و در نگاه اول، چشمان‌تان گرد خواهد شد، به آن مدت‌ها زل می زنید و دهان‌تان نیز باز می‌ماند. فکر کنیم این اولین‌بار است که شاهد چنین دیزاینی در هندزفری‌ها هستیم و مدل دومی وجود ندارد. برای همین، هر کسی عاشق ایرفون APIE خواهد شد و قلبش را خواهد باخت! (پس خیلی مراقب باشید، تا کارت اعتباری‌تان را خالی نکنید. از ما گفتن بود!) حالا بیایید به ویژگی‌های عمیق‌تر دیوایس مذکور بپردازیم.

یادت نره اینو بخونی!  نگاهی به Moviphone؛ یک پروژکتور فسقلی!

عالی در کیفیت

همان‌طور که ظاهر محصول چشمان تمامی افراد را جذب می‌کند، حتما عاشق کیفیت هندزفری نیز خواهید شد. با استفاده‌ از آهن‌ربایی قوی ردوبدل اطلاعات و عملکرد دستگاه تا حد قابل توجهی افزایش یافته و می‌تواند با کمپانی‌های دیگر و گجت‌ها به رقابت بپردازد. ویژگی ANC یا همان حذف نویز محیط سبب شده تا بیش‌تر شیفته‌ی APIE-A1 شویم و به ایشان لقب «اعلای خاص» را اعطا نماییم. (واقعا برازنده‌اش هست!) اما صبر کنید. هنوز از همه‌ی قابلیت‌ها حرفی نزده‌ایم.

ایرفون نام‌برده صدایی با باس بالا به گوش‌تان می‌رسد و بسیار واضح و در کم‌تر مواقعی نویزهای اعصاب‌خردکن را خواهید شنید. تنها باید قطعه‌ای باکیفیت را بیابید و سپس پلی کنید. محصول کمپانی چینی‌تبار موزیک مورد نظرتان را پخش خواهد نمود و چیزی کم نمی‌گذارد.

بخش دیگری هم توجهات را به خود جلب می‌کند. میکروفونی حساس در بدنه تعبیه شده و امکان برقراری تماس را به کاربران می‌بخشد. با کیفیت خوبی قادرید به گفت‌و‌گو مشغول شوید و از همه‌ی اخبار اطلاع یابید. رابط با روکشی از طلا پوشانده شده و سرعت بیش‌تر انتقال دیتاها را درپی دارد. پس نگران قطع و وصلی‌های مداوم نباشید و با خیال راحت از موسیقی دل‌خواه‌تان لذت ببرید.

در آخر باید بگوییم که APIE-1 را می‌توانید با قیمتی در حدود ۲۰۰ هزار تومان از بازار جهانی بخرید.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.