آیا باید منتظر گلکسی S9‌ بمانیم؟

گجت‌ها به بخش مهمی از زندگی‌ها تبدیل گشته‌اند که بیش‌تر افراد به انوع مختلف آن دسترسی دارند و احتمالا یک یا چندتا از آنان در دست‌شان قرار گرفته. اما چیزی که باعث می‌شود این وسایل الکترونیک دوست داشتنی گردند، چیزی به‌نام «تنوع و قابلیت‌های‌شان» است که با همین‌ها، حسابی می‌درخشند و خود را در دل کاربران جای می‌دهند.

سامسونگ هم مانند صدها برند فعال در حوزه‌ی تکنولوژی گجت‌های بسیاری را روانه بازارها می‌کند. یکی از این‌ها، موبایل‌ها هستند که در امروزه مورد توجه زیادی قرار گرفته‌‌اند.

طبق اخبار گلکسی S9 در ماه فوریه و در نمایشگاه MWC معرفی می‌گردد و در دل خود امکانات (کم و بیش) خاصی را گنجانده.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


نهمین کهکشانی…

در طی مدت زمانی نسبتا کوتاه کلی برند و کمپانی به بازار پرسود موبایل وارد شده‌اند و هرکدام سعی دارند، محصولات خود را به فروش برسانند. به نمونه‌های زیر دقت کنید.

سری میت 10، وان‌پلاس 5T، آی‌فون‌ها، اکسپریاها، سری V و G ال‌جی و…

همگی رقیبان سرسختی برای سامسونگ هستند که بیش‌ترشان سهم زیادی از مارکت را در دست دارند.

اینجاست که سوالی در ذهن کاربران نقش می‌بندد؛ آیا گلکسی S9 ارزش انتظار کشیدن را دارد؟


قابلیت‌های ریز و درشت

در این عصر پرتلاطم که ظاهر اسمارت فون‌ها تقریبا به یک شکل شده و مهم‌ترین تفاوت، بایستی در کمیت و کیفیت قابلیت‌های اختصاصی یک موبایل باشد. طبق گزارش‌ها و شایعات، گلکسی S9 از چنین چیزهایی برخوردار است.

یادت نره اینو بخونی!  ویژگی یک موبایل قدرت‌مند چیست؟

دریچه دیافراگم متغیر

گفته می‌شود پرچم‌دار 2018 کره‌ای از دوربینی باکیفیت با ویژگی متغیر بودن دریچه دیافراگم سود ببرد. این چیزیست که بیش‌تر در دوربین‌ها وجود دارد و تا حالا فکر نکنیم که روی یک تلفن همراه اجرا شده باشد. به این ترتیب، کاربر می‌تواند در موقعیت‌های مختلف دریچه دیافراگم را ببندد یا آن را بازتر نمایند. این طوری نور بیش‌تر یا کم‌تری وارد لنز می‌گردد.

دوربین سریع و ویژگی سوپر اسلوموشن

باتوجه به این‌که گلکسی S9 از چیپست قدرت‌مند 9810 بهره می‌برد، پس باید انتظار عملکرد فوق‌العاده‌ای را از گوشی مذکور داشته باشید. اپلیکیشن دوربین نیز از این قاعده مستثنی نیست. فوکوس (که عملی خیلی مهم در عکاسی به شمار می‌آید) در اسمارت فون 2018 سامسونگ سریع‌تر انجام می‌گیرد و شاید بی‌رقیب باشد.

تا معرفی گلکسی S9 شاید بتوانیم بگوییم که گوشی‌های اعلای سونی فقط قادر به ضبط اسلوموشن‌های خارق‌العاده هستند. لکن گجت شگفت‌آور سامسونگ همه را به زانو درمی‌آورد و با قابلیت‌ سوپر اسلوموشن خود تک‌تک فریم‌های لحظات را ثبت می‌کند.

گلکسی S9 خوش‌صدا می‌شود!

بعد از کلی انتظار و صبر، بالاخره گوشی‌های سامسونگ به یک بلندگوی باکیفیت مجهز شدند. خداروشکر گلکسی S9 به 2 اسپیکر از نوع استریو بهره می‌برد که توسط کمپانی یار و یاور سامسونگ، یعنی AKG طراحی و تنظیم شده‌اند. در این صورت، (احتمالا) گلکسی S9 خوش‌صدا خواهد بود!

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.