3 برتری گلکسی نوت 8 نسبت به آی‌فون 10

در دنیای دیجیتالی امروز اتفاقاتی زیادی رخ می‌دهد و گجت‌های زیادی سالانه معرفی و روانه بازارها می‌گردند. این مسئله در دنیای اندروید نمود بیش‌تری دارد و گزینه‌های به مراتب بیش‌تری پیش روی کاربران قرار گرفته است. در اینجاست که آزادی عمل شما به‌طور قابل توجهی افزایش می‌یابد و به تبع، گیج و سردرگم می‌شوید.

در این نوبت قصد داریم تا تاج و تخت شاهان دنیای اسمارت فون‌ها را (یعنی: گلکسی نوت 8 و آی‌فون 10) به خطر بیاندازیم و چندتا از برتری‌های آن‌ها را نسبت به هم بیان کنیم. پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


قلم S

گلکسی نوت 8 از گذشتگان خود یک قلم بسیار کارآمد به ارث برده که سال‌های پیش استیو جابز آن را به سخره می‌گرفت. اما آن خدا بیامرز امروز نیست که ببیند همین قلم کوچولو چه کارهایی انجام می‌دهد و اکثرا کاربران (فقط) برای به‌دست آوردن همین قلم S به خرید اعضای خاندان نوت روی می‌آورند.

فرض کنید که نوت 8تان را روی میز گذاشته‌اید و روی کاناپه لم داده‌اید و در حال تماشای تلویزیون هستید. ناگهان با دیدن محیطی یک ایده یک نقاشی خارق‌العاده به ذهن‌تان خطور می‌کند. در این وضعیت، تنها باید قلم موبایل‌تان را از جایش بیرون بکشید و روی صفحه همیشه روشن نمایشگر ایده را درج نمایید.


لبه‌های خمیده

در عین این‌که نباید از نقطه‌ی اصلی ضعف لبه‌های خمیده به این سادگی گذشت، نباید هم از زیبایی این بخش جذاب‌ به راحتی عبور کرد. لبه‌های خمیده سبب می‌گردند تا گوشی کم‌حاشیه‌تر از نمیشه نمایان گردد و چشمان کاربران را به خود جذب نماید. همچنین با لمس این قسمت حس بی‌نظیری به شما منتقل می‌شود، طوری که دیگر نمی‌خواهید از گلکسی نوت 8 جدا بشوید.


دوربین

جدیدترین پرچم‌دار کره‌ای به ماژول دوربین دوگانه مجهز است که هر دوی آن‌ها از لرزشگیر اپتیکال تصویر سود می‌برند. اما این یعنی چه و به‌طور کل چه سود برای‌مان دارد؟ این بدان معناست که حتی در حین حرکت نیز می‌توانید عکس‌های و ویدیوهای بدون لرزشی ثبت نمایید و هرگز (در این طور موقعیت‌ها) تصاویرتان خراب نگردد. در ضمن دوربین‌های نوت 8 نور بیش‌تری را نسبت به آی‌فون 10 دریافت می‌کنند و سبب آن می‌شوند تا عکس‌های‌تان تیره و تار نشود و بیش‌تر جزئیات ثبت گردند.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *