گشت‌وگذاری در بازی Happy Glass: دردانه!

یک لیوان بلورین غمگین و تنهاست چون از آب تهیست. اکنون با شماست که به یاری خط‌های راست، شکسته و خمیده‌ای آن را دوباره از آب لبریز کنید و خنده را بر لبانش نشانید.

همراه کوچه‌تک باشید تا بیش‌تر با بازی لیوان شادمان آشنا شوید.


درباره:

استودیوی بازی‌ساز و توانمند کالیفرنیایی Lion Studios با ساخت و پرداخت بازی‌های کودکانه و ساده در ژانر پازل و معماگونه، گاهی خوش و خندان را برای بچه‌ها مژده می‌آورد. بازی رایگان و آفلاین است و تا امروز توانسته است با گرفتن امتیاز 4.3 از 5.0 و دانلود بالای 10 میلیون بار در پلی‌استور، چرخ نیلوفری را به تکاپو اندازد.

بازی گام به گام پیش می‌رود و در همه‌ی آن‌ها آب از بالا سرازیر می‌شود و بازی‌کن باید با کشیدن خط‌های به‌جا و سودمند، آب را به درون لیوان راهنمایی کند تا بتواند با ستاندن سه ستاره‌‌ی بازی با سرفرازی و سربلندی پا به کارزاری دیگر بنهد.

با پیش‌روی در بازی، گیمر با مسئله‌های تازه و دردسر آفرین روبه‌رو خواهد شد که به‌ناچار باید بر پایه‌ی نیروی اندیشه و هوش خویش بر آنان چیره گردد و راه را هموار کند. بدین ترتیب زیبایی و گیرایی بازی دو برابر می‌شود و وی را با دنبال کردن بازی خشنود می‌کند.

یادت نره اینو بخونی!  بررسی برنامه‌ی موزیک‌یاب مستر‌ تهران: نوای نی و لرزش تار و دل یار

گیم بسیار سرگرم‌کننده و اعتیادآور است و با داشتن سازوکاری پویا، هوشمند و دلنشین، بازی‌کن را با حل پازل آرام می‌کند. با گردآوری و اندوختن سکه‌های زرین، در دسته‌بندی بازی با برگزیدن تم‌های رنگین و قلم‌های جادویی لیوان داستان ما را چهره‌پردازی نمایید.


در پایان:

بی‌گمان بازی را خرد و کلان پسندیده و دوست دارند و با تکیه بر داشته‌هایش چند ساعتی را دور از زندگی خسته‌کننده و در هم پیچیده‌ی شهری، خویشتن را در جهانی دیگر باز می‌یابند و در کنار فنجان خوش‌حال، دست‌زنان بر زمین پای می‌کوبند!

play store

8

گیم‌پلی

8.0/10

گرافیک

8.0/10

کنترل

8.0/10

برتری‌ها

  • گیم‌پلی تأثیرگذار و دل‌چسب در پناه گرافیکی ستودنی
  • دارای افکت‌های صوتی به‌هنگام با موسیقیایی حرفه‌ای و مدهوش‌کننده
  • دریافت رهنمون‌های شایسته برای پیشرفت در بازی

کاستی‌ها

  • چیزی نیست

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.