گردشی نوستالژی در برنامه‌ی Family’s Game Travel Pack: خانه‌زاد!

اگر می‌خواهید به بازی‌های فکری چند دهه‌ی پیش برگردید؟ و دوباره مزه‌ی روزهای خوب، دورهم‌آیی‌های دوستانه، جشن‌های پرستاره و آتش‌بازی‌های هیجان‌آور را بچشید؟!

اگر دوست دارید شادمانه‌های کودکانه را دگربار تجربه کنید؟ و دستان گرم یاران دبستانی و دبیرستانی را بفشارید؟!

پس با کوچه‌تک همراه و همدل شوید تا از برنامه‌ای دوست‌داشتنی و خاطره‌آور رونمایی کنیم.


درباره:

نرم‌افزار ساخته و پرداخته‌ی گروه برنامه‌ساز و توانمند فرانسوی Soft Motion Labs است که تا کنون با به‌دست آوردن امتیاز 4.5 از 5.0 و دانلود بالای 1 میلیون بار در پلی‌استور، می‌کوشد با تکیه بر دانش و فن‌آور‌های برتر کاری کند کارستان که دهان رقیبان از شگفتی باز بماند. نسخه‌ی لایت برنامه در گوگل‌پلی رایگان است و برای دست‌یابی به نسخه‌ی کامل و بدون تبلیغات برنامه باید بهایی اندک را بپردازید.

انبوهه‌ای یکه و بزرگ که در بردارنده‌ی بیش از 40 بازی گونه‌گون در سبک‌های تخته‌ایست در نزد  شماست. در اشکوب استراتژی و راهبردی چون: شطرنج، تخته‌نرد، چکرز، ریورسی و … معماگونه‌: دوز، منچ، مار و پله، بازی غاز، دومینو، قطار مکزیکی، نبرد جانوران و … تکی: سودوکو، گلف، عنکبوت، هرم، چهارگوش پوکر، ذهن استاد، فال ماهجونگ و … کارتی: پاسور، هشت دیوانه، بانک روسی و … چوبین: هاکی هوایی، پاساژ تراپی؛ تاسی: Shut the Box، Yatzy و 421.

یادت نره اینو بخونی!  کنکاشی در برنامه‌ی ایرانی نبض تندرستی، دکتر ساینا: استوار و سترگ هم‌چون دماوند کوه

همه‌ی این بازی‌ها درون یک برنامه کم گنجایش، جا خوش کرده‌اند و کاربران را یک‌صدا می‌خوانند و گاهی تا 6 تن را سرگرم می‌کنند. با اپ از کوچه‌ی بازی‌های نه چندان کهنه‌ی خانوادگی بگذرید و شادابی را به جمع خود برگردانید.

بی‌گمان توانایی بازی‌ با ربات، خویشان و کسان آنلاین در سرتاسر جهان، ساعت‌ها بازی‌کنان را گرفتار و خوش‌حال و از غم‌ها و رنگ‌های روزگار دور می‌کند تا صباحی احساس پاکی و فرخی بنمایند.

در پایان:

از خردسال تا سالمند، دل و جان‌شان با برنامه گره خورده است و دسترس به شماری بسیار از بازی‌های ذهنی و چالش‌برانگیز و داشتن آن‌ها در یک‌جا، آرزوی دیرینه‌‌ایست که آشکار و هویدا پا به کارزار نهاده است. امیدواریم پذیرنده باشید!

play storeapp store

 

7.3

محیط کاربری

8.0/10

گرافیک

6.0/10

کاربرد

8.0/10

برتری‌ها

  • محیط کاربری ساده و همه‌پسند
  • طراحی کلاسیک و خوشایند
  • گرافیک به‌اندازه

کاستی‌ها

  • چیزی نیست

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.