گردشی آگاهانه در نرم‌افزار قرآنی Quran Pro Muslim: MP3 Audio Offline & Read Tafsir، آوازی خوش!

رهروان راستین دین اسلام با سر‌لوحه قرار دادن فرموده‌های پروردگار یگانه و بی‌انباز در قرآن کریم، گفتار و رفتار پیامبر گرامی می‌کوشند که با باز کردن درهای بخشش و روزی‌‌دهش خداوند بزرگ در زندگی این جهانی و آن جهانی خوش‌بخت و کامیاب شوند. خوی و کردار را نیک کنند و روان خویش را از زنگار بیالایند و با دلی روشن در کنار آفریدگار دانا و توانا آرامش یابند.

با ما باشید تا از برنامه‌ای شایسته در پالودن زشتی‌ها از سیمای پیکر و روان رونمایی کنیم.


درباره:

کمپانی انگلیسی Quanticapps Ltd در ساخت و پرورش نرم‌افزار‌های اسلامی و مذهبی دست توانایی دارد و تا امروز توانسته است با روانه کردن چندین برنامه در پلت‌فرم‌ گوگل به بازار، خداجویان و درست کرداران بسیاری را گرد خود جمع کند و ستایش و سپاس ایشان را برانگیزاند.

برنامه با گرفتن امتیاز عالی 4.8 از 5.0 و بارگیری بالای 1 میلیونی در پلی‌استور، سرفراز به فردایی بهتر و والاتر چشم دوخته است.

اپلیکیشن تفسیر و شرح قرآن کریم با بهره گرفتن از کتب تفاسیر و قرائت 6 تن از بزرگان علوم قرآنی به ره‌پویان حق و حقیقت رهنمون‌های سودمندی را در طبق اخلاص نهاده است. کاربران می‌توانند با نشانه‌گذاری سوره‌ها و تفسیرها، آسان‌تر و زودتر آن‌ها را پیدا کنند.

یادت نره اینو بخونی!  برترین اپ‌های هفته‌ چهارم آبان‌ماه 96

ترجمه‌ی آیه‌های قرآن را با بیش‌تر زبان‌های روز و زنده‌ی جهانی همراه با متن اصلی ببینید. با دانلود صدای قاریان مشهور و و پیش‌روی جهان اسلام چون عبدالرحمن السدیس، شیخ منشاری راشد العفاسی، شیخ سعد الغامدی و دیگران،آیات کتاب آسمانی را با گوش جان و آوایی دل‌نشین بشنوید.

برتری‌ها:

  • رابط کاربری ساده و هنجارمند در آغوش یک طراحی هم‌گون و شگفت‌انگیز با گرافیکی به‌اندازه
  • پشتیبانی از چند زبان پرکاربرد در گستره‌ی گیتی
  • پخش صدای قاری در پس زمینه‌ی دستگاه هنگام کار با دیگر برنامه‌ها
  • اشتراک‌گذاری آیه‌های قرآنی، دعاها و تلاوت سوره‌ها در شبکه‌های اجتماعی با دوستان

کاستی‌ها:

  • در برنامه جای خالی ترجمان‌های نام‌دار قرآن مجید به زبان پارسی و تفسیرهای مهم فقیهان و امامان مذهب شیعه آشکارا دیده می‌شود

در پایان:

نرم‌افرار رایگان است و با پرداخت درون برنامه‌ای می‌توانید از همه‌ی دستاوردهای آن استفاده کنید. آیه‌های دل‌خواه را با صوت قاری پسندیده دانلود و ذخیره کنید. سپس آفلاین به مشق پرهیزکاری و رستگاری بپردازید. روح را جلا ببخشید و در راه رضای الهی هم‌مانند کوه، سخت و استوار گام بگذارید و دعای خیر را فراموش نکنید!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

 

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.