کنکاش در ابر مرورگر ویژه MX5: چون تیزاب!

برای پرسه زدن در جهان رو به گسترش مجازی و دسترس پر شتاب ‌و دست‌درست به خواسته‌ها‌ و آرزوهای کاربران با دیدگا‌ه‌های جورواجور، بایسته و شایسته است که از مرورگری ناب و کار راه‌انداز بهره بگیرند تا آن‌چه را می‌اندیشند و می‌پسندند با چشمان خویش ببینند.

پس کوچه‌تک را دنبال کنید تا با یک مرورگر پر سرمایه و توانمند دوست و همراه شوید.


درباره:

کمپانی نام‌دار آمریکایی Maxthon با آفرینش و پردازش مرورگر چالاک و سبک خود در پلت‌فرم‌‌های گونه‌گون دست به هنرنمایی زده و با بالندگی توانسته است بی‌هیچ سخن گزافی در سه سال پشت‌سر هم  جام زرین بهترین مرورگر وب را از About.com بستاند.

ماکستون با گرفتن رتبه‌ی 4.4 از 5.0 هواخواهان سینه‌چاکش و دانلود بالای 10 میلیون بار در فروشگاه اندرویدی گوگل بر خویشتن می‌نازد و با غمزه و چشمک هوش و دل را از دوستارانش ربوده است.

MX5 با تکیه بر دانش روز و فن‌آورهای تازه، صفحه‌های وب HTML5 را با چهره‌ای زیبا، آسان می‌گشاید و شما می‌توانید با آرامش و یک‌راست صفحه‌ها را در برنامه‌های اجتماعی چون فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام و … به‌اشتراک بگذارید. بی‌نیاز از یک نشانی الکترونیکی واقعی، تنها با ساخت ایمیلی در مرورگر از مزایای ثبت‌نام در تارنماها سودمند گردید.

یادت نره اینو بخونی!  کاوشی در نرم‌افزار خبر زنده‌ی ورزشی 365Scores - WC 2018 Live Scores: دوازده‌ماهه!

ماکستون با بستن پنجره‌های مزاحم و تبلیغات ویدیویی دست‌ و پاگیر به کاربر توانایی دست‌یابی به یک سایت پاکیزه را ارزانی می‌بخشد. با روشن کردن تگمه‌ی Incognito mode به شکل ناشناس و بدون گذاشتن ردپایی از وب‌سایت‌های دل‌خواه با اطمینان دیدن نمایید.

برتری‌ها:

  • محیط کاربری ساده و جوان‌پسند با یک طراحی هم‌گون و شیک و گرافیکی درخور
  • سامان‌بخشی بوک‌مارک‌ها و صفحه‌های وب با آسودگی
  • توانایی تیره و روشن کردن صفحه
  • گزینش از میان چندین موتور جست‌وجوگر هوشمند و حرفه‌ای
  • داشتن پلاگین‌های کارآمد برای بازدهی هر چه بیش‌تر مرورگر
  • استفاده از یک منیجر دانلود بهینه و شتابان
  • پشتیبانی از نزدیک به 25 زبان روز و زنده‌ی جهانی به‌ویژه زبان شیرین پارسی

کاستی‌ها:

  • کمبود پوسته‌های قشنگ و هوش‌ربا
  • به مشتریان برای دگرگونی در جای‌جای مرورگر  توانایی اندکی می‌دهد

در پایان:

ماکستون با خواست کاربر از کلیدواژه‌ها و راز‌های او به‌نیکی پاسداری می‌کند و آن‌چه را می‌پندارد فراموش کند یادداشت‌برداری کند تا در هنگام مبادا به‌کار آید.

با کمک فضای ابری ماکستون انبوهی از داده‌ها و اسناد را بیاندوزید تا دیگر از دست‌‌دادن آن‌ها ترس و هراسی نداشته باشید. بی‌درنگ آغوشتان را به‌گرمی باز کنید و مرورگر را بوسه‌باران کنید!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.