کنکاشی در نرم‌افزار به‌اندام Simple Habit Meditation: جادوی سپید!

برای کاهش استرس و فشار‌های روانی در درازنای روزهای پر ترافیک، شلوغ، آلوده و بی‌هنجار شهری؛ مردمان دست به دامان طبیعت سرسبز و زیبا می‌شوند و با نشستن بر لب رود یا جویباری، نگاه کردن به چشم‌اندازی دل‌انگیز، دوباره شادی را به زندگی بر می‌گردانند.

اکنون در کنار کوچه‌تک بمانید تا در این راستا با برنامه‌ای توانمند و نیکو یار و همراه شوید.


درباره:

توسعه‌دهند‌ه‌ی والا و دست‌درست کالیفرنیایی .Simple Habit, Inc با آفرینش و پردازش برنامه‌ای شایسته برای بخشیدن آرامش و خواب بهتر به کاربران دل‌باخته‌اش می‌کوشد تا یک زندگانی شادتر و تازه‌ای را برای‌شان ارمغان آورد. پیشانی نرم‌افزار با گرفتن رتبه‌ی عالی 4.7 از 5.0 و بارگیری بالای 500 هزارتایی در گوگل‌پلی، هم‌چون ماه شب چهارده می‌درخشد. با پرداخت ماهیانه 10.99 یا سالانه 95.99 دلار از سوی مشتریان و یارانش به خواسته‌ها و آرزوهای ایشان پاسخی سرآمد و سزاوار می‌دهد.

اپلیکیشن برنده‌ی بهترین‌های فروشگاه اندرویدی سال 2017 و هم‌چنین جایزه‌ی یک برنامه‌نویسی خوب را در سال 2018 برده است.

با تمرین‌های هدفمند، نشانه‌های افسردگی، واپاشی، بی‌خوابی و فشار روانی و … را در خود کم‌رنگ یا از بین ببرید. با مراقبه‌های پایدار و راهبردی در هنگام آمد‌ و شدها، جلسه‌ها، سخنرانی‌های عمومی و سختی‌های کار روزانه به آرامشی وصف‌ناپذیر دست یابید. با افزایش انگیزه و مراقبه در 5، 10 تا 20 دقیقه، به چالش‌ها و ناگوار‌ی‌های زندگی یک ‌‌‌‌‌‌‌نه‌ی بلند بگویید.

تنها با 5 دقیقه مدیتیشن روزانه و سامان‌یافته برای بهبود فرآیند زندگی از روش تسکین استرس، تمرکز بیش‌تر بر اندیشه، دسترس به فرمان‌ها‌ی ویژه، رهنمودهای کارآمد به‌وسیله‌ی بهترین مربیان مدیتیشن در جهان و متخصصان ذهن؛ نیرویی انباشته و باورنکردنی را در خود بیابید و سپس به‌درستی آشکار کنید. گام‌های بزرگی برای داشتن زیستنی ایده‌آل و سودمند بر دارید و خشم و اندوه را وانهید تا به همگرایی و همبستگی با دیگران دست یازید و بازدهی مغز را دو چندان کنید.

یادت نره اینو بخونی!  جست‌وجویی در بازی پازلی BOMBARIKA: نو پا!

در آغوش بیش‌ از 500 مشق به پالایش تن و روان از پلشتی‌های روزگار بپردازید، زنگارها را با به‌روزرسانی پادکست‌های برنامه بزدایید تا بتوانید با دستاوردها و سرمایه‌های برنامه به رهبر و مدیری توانا و خردمند تبدیل گردید و درهای پیروزی و بالندگی را بگشایید.


در پایان:

برنامه‌ی مدیتیشن با سازمان‌دهی دم و بازدم‌ها و تپش‌های قلب شما، تندی واکنش‌های به‌جا و درست را می‌افزاید. قدرت تصمیم‌گیری را در زمان رویارویی با گزندها و سختی‌ها بالا می‌برد و با دادن نگرش و دیدگاهی نو و باز، شکیبایی را چند برابر می‌کند.

پس بی‌درنگ به گروه دوستان انبوه برنامه بپیوندید و دست به نوزایی و بازسازی خویش بزنید.

play store

app store

8

اینترفیس

8.0/10

طراحی و گرافیک

7.0/10

کارآیی وتجربه

9.0/10

برتری‌ها

  • بالا رفتن خودآگاهی و امیدواری به آینده
  • به‌دست آوردن اندیشه‌ای نیکو و رأیی آری و پیش‌رونده
  • افزایش هوش، بازسازی ذهن و نیرومندی یاخته‌های مغزی
  • شادمانی از کنش‌های اجتماعی با خویشان و دوستان
  • اشتراک‌گذاری سرمایه‌ها و دستاوردهای برنامه با دوستان و همکاران در گروه‌ها و کانال‌های مجازی
  • با دست‌یابی به یک خواب و استراحت کافی، می‌توانید بر دست‌انداز‌ها و پیچ و خم‌های روزانه با دلاوری چیره گشت

کاستی‌ها

  • برای سود بردن از راهنمایی‌های برنامه باید زبان انگلیسی را خوب دانست

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.