کندوکاوی در هواشناس ساده و زیبای 1Weather: آهوی ختن!

کشور ایران با تراز بارش میانگین 250 میلی‌متر در سال که پراکندگی سرزمینی نابهنجاری دارد و گاهی در بخش‌های میانی فلات سالیانه از 50 میلی‌متر هم  باران کم‌تر می‌بارد در بوم‌زیستی خشک جای گرفته است.

نیاکان باهوش ما برای مبارزه با کم‌آبی اقلیمی به کندن کاریز‌ها روی آوردند و با این روش نوآورانه و ویژه آب را از دل زمین به بیرون روان کردند.

با کوچه‌تک بمانید تا از هواشناسی زیرک و نیرومند پرده‌برداری کنیم.


درباره:

استودیوی برنامه‌ساز آمریکایی OneLouder Apps با ساخت و پرداخت برنامه‌ای هواشناس در پلت‌فرم‌های گوگل و اپل توانسته است با همه‌ی توان هنرنمایی کند و تا کنون برنامه در پلی‌استور با گرفتن رتبه‌ی 4.6 از 5.0 و‌ دانلود بالای 10 میلیون بار، هواخواهان پر‌شماری را شیفته و دل‌باخته نماید.با روشن کردن جی‌پی‌اس دستگاه یا جست‌وجو در نام جاها، به‌تندی محل زندگی کاربر پیدا می‌شود و برنامه با پشتیبانی از شهرهای کوچک و بزرگ و دهستان‌ها‌ی ایران، بهره‌گیری از رادار پویا و زنده و هشدارهای به‌هنگام آب‌وهوای گزنده وتوفان‌های سهمگین، تنها در ایالات متحده، داشتن چندین ویجت زیبنده و کاربردی، دل مشتریان را ربوده و چشمان را جادو کرده است.

یادت نره اینو بخونی!  ارزان‌ترین پاور بانک‌های موجود در بازار ایران (بهمن‌ماه 96)


هواشناس با محیط کاربری ساده و دستورمند در کنار یک طراحی کلاسیک و دل‌نشین، دمای لحظه‌ای و ساعت به ساعت و 7 روز آینده‌ی هوا را در دست کاربر می‌نهد و با نمایش پنگان‌های درصد بارندگی، درآمدن و فروشدن آفتاب برابر با زمان محلی، فازهای پشت‌سر هم ماه، توانمندی‌ها و سرمایه‌های خویش را آشکار کرده است.


برتری‌ها:

  • یافتن مکان کاربر و به‌روز‌رسانی داده‌های برنامه در گاه جابه‌جایی
  •  سازگاری و هم‌سخنی با بیش‌تر زبان‌های روز و زنده‌ی جهانی
  • دگرگون شدن پس‌زمینه‌ی گوشی بر بنیاد شرایط آب و هوایی
  • برگزیدن دل‌خواه از چندین پوسته‌ برای هواشناس
  • اشتراک‌گذاری اطلاعات آب و هوایی در شبکه‌های اجتماعی با دوستان

کاستی‌ها:

  • پیش‌بینی‌های آب و هوایی برنامه گاهی با لغزش بیش‌تری همراه است

در پایان:

اپ هواشناس با دستاوردهای کم‌مانند و درخشان می‌کوشد تا برای فردایی بهتر چیزی کم نداشته باشد و در میان دیگر همالان جایگاه برتری را به‌دست آورد.

بی‌گمان برنامه درخور آفرین است و استوار گام‌هایش را برمی‌دارد تا یاران راستین را بیابد آن‌گاه سر بر بالین ایشان می‌گذارد و نوازشی پر‌مهر از دستانی گرم را می‌خواهد!


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.