کاویدن در بازی Airport City: پرواز سرمایه‌داری!

بازی‌های همانند‌سازی و فکری در میان سبک‌های گونه‌گون گیم‌های جهان مجازی، دوستاران پرشمار و پر و پا قرصی دارد. ساختن رؤیا‌های خویش با دستان و اندیشه‌ای توانمند چنان شادی و تازگی می‌آفریند که در سخن نمی‌گنجد و آدمی را وا می‌دارد به بالا و پایین بپرد و بر زمین بکوبد.

امروز کوچه‌تک را دنبال کنید تا با بازی پر‌طرف‌دار شهر فرودگاهی بیش‌تر آشنا گردید.


درباره:

استودیوی بازی‌ساز و خوش‌آوازه‌ی لیتوانیایی Game Insight، کشوری در کناره‌ی دریای بالتیک کوشیده است با پرداخت یک بازی خیره‌کننده و بس زیبا، با گرافیکی ستودنی و اچ‌دی و روانه کردن آن سوی بازارهای گوگل و اپل، اسب خیال را در آسمان بی‌کران به تاخت آورد و چشمان هر بینند‌ه‌ای را از شگفتی گرد نماید.

تا کنون بازی توانسته است با گرفتن امتیاز 4.4 از 5.0 و بارگیری بالای 10 میلیونی در پلی‌استور، به‌شایستگی پاسخ رقیبان سرسخت را بدهد. با بهره گرفتن از نیروی هوش و تکیه بر نوآوری، با ساخت فرودگاهی شکوهمند و بزرگ، شهری کوچک را به کلان شهری دگرگون کنید و جهانی شوید.

با باندهای پرواز بسیار، ساخت برج‌های کنترل و مراقبت برای ایمنی و سامان‌دهی بار ترافیک سنگین هوایی و گردآوری ناوگان هواپیمایی بی‌مانند در صحنه‌ی بین‌المللی اسم و رسم پیدا کنید.

در بازی با کاپیتان‌ها و مهندسان پرواز زیادی دیدار خواهید کرد که شور و هیجان را دو چندان و گیمر را برای ساعت‌ها سرگرم می‌کند. بازی رایگان و به دو شکل آفلاین و آنلاین انجام می‌شود و بازی‌کن می‌تواند بر پایه‌ی دیدگاه و خواسته‌‌ی خود، ساختمان‌های تجاری و بلوک‌های مسکونی را آذین ببندد، با اندوختن سود و دارایی به‌دست آمده برای گسترش و آبادانی شهر بکوشد تا زیر ساخت‌های لازم پدید آیند.

یادت نره اینو بخونی!  نقبی موشکافانه در اپلیکیشن کتاب‌خوان Moon+Reader: جام جهان‌بین


در پایان:

با سازمان‌دهی و اثربخشی فرودگاه، آماده‌سازی بسترهای سودمند، شهری بزرگ و نمونه‌ای را در کنار آن پایه‌گذاری کنید تا بتوانید میزبان خوبی برای صدها پرواز شبانه‌روزی به گوشه و کنار کره‌ی خاکی باشید. پذیرای انبوهی از مهمانان گردید و با رویی خوش، دست ایشان را به‌‌گرمی بفشارید تا خاطره‌ساز شوید!

play store

app store

8

گیم‌پلی

8.0/10

گرافیک

9.0/10

صداگذاری

7.0/10

برتری‌ها

  • گیم‌پلی ساده و دستورمند در آغوش گرافیکی شکوهمند
  • داد و ستد کالاهای جورواجور با دیگر کشورها
  • خرید هواپیما‌های پهن‌پیکر مسافربری و باری
  • سود بردن از دستاوردهای بازی برای گشایش آرزوها‌ی دیگر
  • ساخت انبار‌های بزرگ و پایانه‌های به‌روز و شیک برای رفت و آمد گردشگران
  • بهره‌برداری از جلوه‌های شنیداری هماهنگ با موسیقیایی دل‌نشین و آهنگین
  • داشتن رهنمودهای به‌هنگام در جای‌جای بازی

کاستی‌ها

  • ناسازگاری با شماری از زبان‌های روز و زنده‌ی جهانی به‌ویژه زبان شیوای پارسی

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.