کاوش در برنامه‌ی حرفه‌ای هواشناس Amber Weather Elite: یکی‌ یک‌دانه!

با شتاب گرفتن زندگی شهری مردمان و تندی سرسام‌آور قطار دانش و فن‌آورهای تازه و هم‌چنین  آسان شدن و فراگیری بوم‌گردی و جهان‌گردی و علاقه‌ی روزافزون خرد و کلان از کشورها‌ی گوناگون با آشنا شدن به فرهنگ‌ها و خرده فرهنگ‌های دیگر در جای جای زمین، آگاه یافتن از اوضاع جوی روزهای آینده یکی از دل‌نگرانی‌های پیش روی طبیعت دوستان است.

با کوچه‌تک هم‌گام باشید تا با نرم‌افزاری کم‌مانند در راستای پیش‌بینی‌های آب و هوایی یار و دوست گردید.


درباره:

کمپانی هنگ‌کنگی Amber Mobile با مسئولیت محدود در ساخت و پرداخت برنامه‌ها و ویجت‌های زیبا و کارآمد هواشناسی، دستان پرتوانی دارد و تا امروز چندین اپ هواشناس را روانه‌ی بازارهای دیجیتالی کرده است و از این میان نسخه‌ی برگزیده‌ای را ورق می‌زنیم.

هواشناس توانسته است با گرفتن امتیاز 4.5 از 5.0 و دانلود بالای 1 میلیون بار در گوگل‌پلی، راه دشوار سرفرازی را هموار کند و برای پیش رفتن چون سرو بلند‌بالا بایستد.برنامه با روشن کردن جی‌پی‌اس دستگاه یا یک جست‌وجوی ساده، شهر محل زندگی کاربر را می‌یابد و دریچه‌ای از داده‌ها و سنجه‌های هواشناسی به‌سویش گشوده می‌شود.

از دمای لحظه‌ای و 48 ساعته و 14 روز آینده گرفته تا دست یافتن به زمان برآمدن و فروشدن آفتاب و نمایش فازهای ماه تا شتاب و جهش باد، تراز پرتوهای زیان‌بار فرابنفش، درصد تری و خشکی هوا، فشار اتمسفر، مسافت دید افقی و احتمال و میزان بارش را آشکارا ببینید.

یادت نره اینو بخونی!  چرا اپ خبر ورزشی SofaScore را نصب کنیم؟!


با پا گذاشتن به بخش جادویی مشتری با پوسته‌های زنده و دلربا و ویجت‌های قشنگ، حال و هوای گوشی خود را تغییر دهید و دست به نوسازی بزنید.هواشناس با بهره‌گیری از پایگاه هواشناس نام‌آور windy.com با نمایش راداری داده‌های آب و هوایی منطقه در طول یک هفته‌ی بعد به دوستاران خویش حسی نوستالژیک می‌بخشد.

برتری‌ها:

  • اینترفیس بی‌پیرایه و همه‌پسند در کنار یک طراحی متریال و شیک با گرافیکی شایسته
  • نشان دادن هم‌زمان اطلاعات آب و هوایی چندین شهر به گزینش کاربر
  • به‌اشتراک‌ گذاشتن داده‌های هواشناسی در شبکه‌های اجتماعی با دوستان
  • پشتیبانی از بیش‌تر زبان‌های روز و زنده‌یاد جهانی
  • دادن هشدارهای لازم هنگام دگرگونی آب و هوا

کاستی‌ها:

  • با زبان شیرین پارسی هم‌سخن و هم‌رأی نیست

در پایان:

هواشناس خودکار داده‌های آب و هوایی را به‌روز می‌کند و با سود جستن از دانسته‌ها و سرمایه‌های پایگاه سرشناس foreca.com می‌کوشد پیش‌یابی‌های دقیق‌تر و کم خطایی را انجام دهد و طرف‌دارانش را ناامید نکند!


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.