کاوشی در بازی شهرسازی Town City – Village Building Paradise Game 4 U: خواهر خوانده!

آیا تا کنون نقش یک شهردار را بازی کرده‌اید؟! آیا با مدیریت شهری مدرن با جمعیتی بسیار دست و پنجه نرم کرده‌اید؟! اگر دوست دارید گام در چنین راه و دشوار بگذارید تا کوله‌بار دانش و اندیشه‌ی خویش را بسنجید؟! پس با کوچه‌تک همراه باشید تا از یک بازی دیجیتالی در همین ژانر پرده برداریم.


درباره:

استودیوی پر کار و بازی‌ساز هلندی Sparking Society – Sims Farm Town & CCG/TCG Gams با پرورش بازی‌هایی در سبک همانند‌سازی و آفرینندگی به‌نیکی توانسته است هوش و نوآوری دوستارانش را به چالش بکشد. گیم با به‌دست آوردن امتیاز عالی 4.6 از 5.0 و دانلود فراتر از 100 هزارتایی در بازار اندرویدی گوگل، یک‌دانگی و دردانگی خود را آشکار و هویدا ساخته است و می‌خواهد پله‌های بزرگی را تا پایان، سربلند بپیماید.

بازی شهرسازی رایگان است و بی‌گمان، در برابر دیگران از دل‌چسب‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین و قشنگ‌ترین‌ها به‌شمار می‌آید. از دهکده‌ای دور افتاده و گم‌نام، کلان شهری زیبا با آسمان‌خراش‌های خیره‌کننده بسازید. با کاشت درختان و گل‌ها، کوچه‌باغ‌های چشم‌نواز و روح‌انگیز در گوشه و کنار شهر پدید آورید تا محیطی آرام، پاکیزه و خوش‌آیند را برای گردشگران و مردمان بومی فراهم کنید.

با ساخت هتل‌های بزرگ و چند ستاره، مهمان‌سراها، کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌های شیک با خورش‌های خوش‌مزه به پیشواز مسافران بروید و از این راه درآمد و سرمایه گرد آورید تا بتوانید شهر را گسترش دهید و به آرزوها و خواسته‌های معماری و آبادانی شهروندان دست یابید.

یادت نره اینو بخونی!  معرفی اپلیکیشن Pic Collage: ارباب کلاژ‌ها!

شهرتان را در یکی از 6 جزیره‌ی بازی و گزینش بالای 300 بنا و ساختمان کوچک و بزرگ برقرار کنید. با نقشه‌برداری و برنامه‌ریزی جاده‌ها، بندر‌گاه، فرودگاه، پایانه‌ها و باراندازهایی بر پایه‌ی پیشرفت‌ها و دانش روز احداث کنید و شهری آرمانی را بیافرینید تا با اندوختن پول و ستاره‌های روزانه سودی سرشار بگیرید.

برتری‌ها:

  • گیم‌پلی بهنجار و جوان‌پسند در آغوش گرافیکی سزاوار
  • داشتن افکت‌های شنیداری هوشمندانه با موسیقیایی هیجان‌آور و هم‌گام
  • پشتیبانی از بیش‌تر زبان‌های روز و زنده‌ی جهانی به‌ویژه زبان شیرین پارسی
  • ساخت پلاژها و ویلاها در نزدیک دریا و کلبه‌های چوبی بر فراز آب‌های خروشان

کاستی‌ها:

  • هنگام بازی با چندی از دیوایس‌ها، به‌کندی در اجرا روبه‌رو است

در پایان:

با انجام پروژه‌ها و سازه‌های گونه‌گون و هم‌گون در جای جای شهر به شکوه و کم‌مانندی آن بیافزایید و با اشتراک‌گذاری دستاوردهای‌تان با دوستان در فضای مجازی، آفرین‌گویی ایشان را با گوش و جان بشنوید تا توشه‌ای برای آینده باشد.

دیدگاه‌های شهر‌سازی خود را با بازی آزمایش و سبک و سنگین کنید تا در ادامه‌ی گیم از آن‌ها بهره بگیرید و در زندگی واقعی به‌کار بندید. خانه‌‌تان آباد!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.