واکاوی در پیام‌رسان اندرویدی و ایرانی بله: بازاری داغ!

کشور سربلند و آباد ایران با داشتن سرمایه‌های خدادادی کم‌مانند و نیروهای انسانی جوان، نواندیش و پر مغز، بی‌گمان می‌تواند در جای‌گاه فن‌آوری‌های برتر و تازه و جهان پیچیده‌ی وب با ساخت و پرداخت نرم‌افزار‌های گونه‌گون و پیشرفته، سخن‌های بسیاری برای گفتن داشته باشد.

با بومی‌سازی وابستگی به دیگران کاهش می‌یابد و با ارج نهادن به آزادی‌های فردی گوش‌زد در قانون اساسی، بالا بردن ضریب ایمنی، پرهیز از داوری‌های نابخردانه و بهانه‌های بی‌پایه و … مشتریان به پیروی از اپ‌های ایرانی تشویق می‌گردند.

کوچه‌تک را دنبال کنید تا با یک پیام‌رسان زیرک و چابک آشنا شوید.


درباره:

توسعه‌دهنده‌ی ایرانی Elenoon Apps ( بنیان نوآوری الکترونیک ) با هم‌کاری دوستانه و دوسویه با بانک مرکزی کشور می‌کوشد با پرورش پیام‌رسان بله در کیهان بی‌کران صفر و یک‌ها از نام‌دارترین برنامه‌های درون مرزی به‌شمار آید و تا امروز توانسته است با گرفتن رتبه‌ی 4.4 از 5.0 و بالای 100 هزار بار دانلود در گوگل‌پلی به بخشی از آرزو‌های بزرگ خود دست یابد و این گواه چشم‌اندازی بهتر در آینده است.

بله، پیام‌رسانی برای گفت‌وگو و پرداخت و درخواست پول به مخاطبین بله است.جابه‌جایی پول از کارت‌بانکی مشتری به کارت دیگران، پرداخت قبض تلفن‌همراه و قبض‌های خدماتی، عوارض خروج از کشور و جریمه‌‌ی رانندگی، خرید پر شتاب شارژ از اپراتورهای خوش‌نام، رسید تراکنش‌ها و سامان‌دهی به کارت‌های بانکی عضو شتاب کاربر، گوشه‌ای از دستاوردهای پیش‌روی برنامه است.

یادت نره اینو بخونی!  نقد و بررسی Action Launcher: دارا و توانا

بدون تردید پیام‌رسان بله با سنجه‌ای به‌دور از دشمنی و کینه‌توزانه، در برابر با هم‌ریشان بومی خویش از دید تیزی و شتاب، فرستادن و دریافت پیام‌های نوشتاری و آوایی، بارگیری پوشه‌های چندرسانه‌ای بر بالای سکوی نخست ایستاده است.

با آفریدن کانال و گروه به‌یاری فراخوانی و پاسخ آری دوستان به بده و بستان دیدگاه‌ها، کتاب‌ها، سندها، عکس‌ها، کلیپ‌ها و ویدیوها بپردازید.به‌آسانی پیام‌ها را با استکیر‌های مفهومی و گیرا و ایموجی‌های خنده‌آور بیارایید و با برگزیدن پوسته‌های رنگین و زیبنده فضای پیام‌رسان را شاد نمایید.

برتری‌ها:

  • داشتن هشدارهای شنیداری و دیداری به‌هنگام و هوشیار
  • به‌دل‌خواه اندازه‌ی واژگان را کوچک و بزرگ کنید
  • محیط کاربری ساده و دستورمند با طراحی یکپارچه و دل‌نشین در کنار یک گرافیک شایسته
  • سازمان‌دهی بخش‌های جورواجور پیام‌رسان به در خواست کاربر

کاستی‌ها:

  • تنها با زبان‌های شیرین پارسی و انگلیسی همراه است

در پایان:

پیام‌رسان بله برای بازرگانان و حساب‌رسانان بنگاه‌های خرد و کلان اقتصادی سودمند و کارراه‌انداز است و در یک‌جا می‌توانند هم به چت با دیگران بپردازند و هم کار‌های مالی خویش را از نزدیک بازرسی نمایند.

پس با آغوش باز و روی خوش به بله، بله بفرمایید! دست‌مریزاد!


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.