واکاوی در هواشناس Weather & Widget Weawow: خاله ریزه!

از دیرباز پهنه‌ی ایران زمین با کم‌آبی و بی‌آبی دست به گریبان بوده است. نیاکان ما با کندن کاریزها و ساختن بندها با این ناهنجاری مبارزه کرده‌اند و بر بنیاد هوش و کوشش خود دیو پلید اپوش و خشک‌سالی را در الوندکوه، غل و زنجیر زده‌اند. بند باستانی کریت در نزدیکی طبس و قنات گناباد، نمونه‌هایی از خروارها نوآوری و زیرکی مردمان مرز و بوم اهورایی‌اند.

امروز کوچه‌تک را دنبال کنید تا با یک برنامه‌ی آب و هوایی زیبا و دقیق آشنا شوید.


درباره:

توسعه‌دهندگان کشور آفتاب تابان با آفرینش و پرورش هواشناسی خرد جا، رایگان و توانمند، کانون توجه و التفاوت بسیارانی قرار گرفته است. برنامه به‌دور از تبلیغات دست و پاگیر و آزاردهنده، با داشتن نگاره‌هایی از پیرامون زندگی کاربران شادابی و نازکی را به درون نرم‌افزار می‌دمد. هواشناس با گرفتن رتبه‌ی عالی 4.7 از 5.0 و بارگیری بالای 100 هزارتایی در گوگل‌پلی، چون پرچمی بر چکاد استوار نشسته است و به فرداهایی درخشان می‌اندیشد.

با فرستادن و فروش عکس‌های خود در برنامه، نزد دیگران به هنرنمایی بپردازید و آنان را شگفت‌زده نمایید. نقشه‌های راداری پر جنب‌وجوش را ببینید و با برگزیدن تم‌های تیره و روشن فضای نرم‌افزار را با سلیقه‌ی خود برابر کنید. در کنار هواشناس از زمان طلوع و غروب خورشید، وقت گرگ و میش هوا، در آمدن ماه نو، سن ماه و هنگام مهتاب، باخبر گردید.

یادت نره اینو بخونی!  نقد و بررسی نرم‌افزار هواشناسی eWeather HD: جهان گستر و دردانه‌ای تک

دست‌اندرکاران پایگاه اینترنتی weawow.com با سود جستن از داده‌ها و داشته‌های کم‌مانند آب و هوایی dark sky، آن‌ها را در ترازوی دانش خوب می‌سنجند تا پیش‌یابی‌های درستی از دگرگونی‌های آب و هوا در دست نیک‌خواهان نهند.

از جمله دستاوردهای برنامه می‌توان به دمای لحظه‌ای و احساسی، اوضاع جوی در 48 ساعت آینده، آب و هوای هفتگی، احتمال بارندگی، درصد ابرناکی و رطوبت هوا، فشار اتمسفر، شاخص UV، سرعت و سمت وزش باد، دمای نقطه‌ی شبنم و مسافت توانایی دید اشاره کرد.


در پایان:

هواشناس کم‌حجم‌ ولی سرشار از آگاهی‌ها و دانسته‌های آب و هواییست. با هرگونه شتاب و پهنای اینترنتی سازگار و با استفاده‌ی ناچیز از منابع سیستماتیک دستگاه در دسته‌بندی و رده‌ی خود کم‌مانند است. پس بی‌درنگ دستان آن‌را بفشارید و یار غارش شوید!!!

play store

 

8.3

رابط کاربری

9.0/10

گرافیک و طراحی

8.0/10

کاربردی

8.0/10

برتری‌ها

  • دارای چندین ویجت حرفه‌ای با سامان‌دهی کاربر
  • اینترفیس ساده و همه‌پسند
  • گراف‌های گونه‌گون آب و هوایی
  • پشتیبانی از ده‌ها زبان زنده‌ی جهانی
  • جست‌وجوی آسان در یافتن شهر محل زندگی

کاستی‌ها

  • ناهم‌خوانی با زبان شیرین پارسی

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.