هدفون‌های بی‌سیم بهتر از هدست‌های باسیم هستند؟!

نسل جوان امروز به موزیک بهای زیادی می‌دهند و دوست دارند که همیشه قطعه‌های موسیقیایی را گوش دهند و از بهترین‌های‌شان جای نمانند. اما همیشه که نمی‌شود که موزیک را با صدای بلند و در حضور همه گوش داد، باید یک وسیله‌ای باشد که فقط خودمان از موسیقی مورد نظر لذت ببریم و دیگران را آزار ندهیم. خوش‌بختانه هندزفری‌ها اختراع شده‌اند و آن‌قدر محبوب‌اند که کمپانی‌های موبایل‌سازی یک جفت از آن‌ها را در کنار محصول خود به بازارها عرضه می‌نمایند. شرکت‌های دیگر هم که به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای وارد این کارزار شده‌اند و قصد دارند که دل و جان کاربران را بربایند و دیوایس‌های خود را بیش‌تر از رقیبان به فروش برسانند. در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید تا بیان کنیم که چرا هدفون‌های‌ بی‌سیم بهتر از هدست‌های باسیم هستند.


در این‌ نوبت به جای آن‌که مواردی را برای‌تان لیست کنیم، دو محصول را برای‌تان مثال می‌زنیم و قضاوت را به شما می‌سپاریم‌.

گوگل Buds

هندزفری گوگل در 3 رنگ: مشکی، سفید و آبی دقیقا مانند گوشی پیکسل 2 موجود هستند و هر کدام از قطعات (برخلاف محصولات رقیبان) جدا از هم نیستند و در این‌ صورت کاربر نباید مدام نگران از دست دادن آن‌ها باشد. این دقیقا همان چیزیست که پی‌درپی برای یوزرهای اپل ایرپادها اتفاق می‌افتد و همین آن‌ها را مجاب می‌کند تا دوباره‌ دوباره جیب‌تان را برای خرید محصولات بزرگ‌ترین کمپانی فعال در حوزه تکنولوژی خالی کنید! باتری جعبه مخصوص گوگل پیکسل Buds به خودی خود 24 ساعت عمر دارد و خود هندزفری‌ها هم تا 5 ساعت می‌توانند یار و یاورتان باشند.


ود اکس A-9

این یکی با طراحی رنگارنگ و جذابش نگاه هر بیننده‌ای را شکار می‌کند و دل و جان‌شان را می‌رباید. البته اگر‌ مثلا از رنگ قرمز با نارنجی خوش‌تان نیامد، می‌توانید رنگ دیگری را برگزینید و هندزفری آینده‌تان را براساس سلیقه‌ خودتان بگیرید. شکل تو-گوشی این مدل سبب گشته تا راحت در حفره گوش کاربر جای بگیرد و به این آسانی‌ها بیرون نیاید. روکش کابل هم نه سیمی است و نه پارچه‌ای، بلکه بافتنیست و طبق ادعای تولیدکننده با دست دوخته شده است. کیفیت صدا هم در سطح قابل قبولی قرار دارد و در کم‌تر مواقعی باعث ناراحتی گوش‌تان می‌گردد.

admin
با کوچه‌تک همگام با دنیای پرهیاهوی تکنولوژی پیش بروید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *