هدست‌های باسیم بهتر از هدفون‌های بی‌سیم هستند؟!

نسل جوان امروز به موزیک بهای زیادی می‌دهند و دوست دارند که همیشه قطعه‌های موسیقیایی را گوش دهند و از بهترین‌های‌شان جای نمانند. اما همیشه که نمی‌شود که موزیک را با صدای بلند و در حضور همه گوش داد، باید یک وسیله‌ای باشد که فقط خودمان از موسیقی مورد نظر لذت ببریم و دیگران را آزار ندهیم. خوش‌بختانه هندزفری‌ها اختراع شده‌اند و آن‌قدر محبوب‌اند که کمپانی‌های موبایل‌سازی یک جفت از آن‌ها را در کنار محصول خود به بازارها عرضه می‌نمایند. شرکت‌های دیگر هم که به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای وارد این کارزار شده‌اند و قصد دارند که دل و جان کاربران را بربایند و دیوایس‌های خود را بیش‌تر از رقیبان به فروش برسانند. در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید تا بیان کنیم که چرا هدفون‌های‌ باسیم بهتر از هدست‌های بی‌سیم هستند.


گم‌ناشدنی!

یکی از مصائبی که دارندگان اکثر هدست‌های بلوتوثی با آن به‌صورت روزانه دست و پنجه نرم می‌کنند؛ همین موضوع کوچک بودن و زود گم شدن هدفون‌های بلوتوثی است که آن طور پیداست، حالاها حالاها قصد ندارد دست از سر کاربران بردارند. اگر این اتفاق بیافتد و هندزفری‌تان گم گردد، جفت دیگر نیز بی‌استفاده خواهد شد و بدین صورت رسما پول‌تان را دور ریخته‌اید. اما هنوز هم راهکاری پیش روی‌تان است. تنها کافیست یک یا احیانا چند عدد هدست باسیم بخرید تا همیشه از شر مصیبت گم شدن تو-گوشی‌های بی‌سیم گران‌قیمت‌تان خلاص شوید.

موجود در رنج‌های قیمتی مختلف

هدست‌های بی‌سیم عمدتا گران هستند. لکن کابر قادر است که هدفون‌های باسیم ارزان‌قیمت را نیز بیابد. به مدل 30 هزار تومانی ایکس.سل BT-600 نگاه کنید که در ذیل آمده تا دریابید، هندزفری‌های باسیم چه اعجوبه‌هایی هستند!

اگر مایل نیستید برای خرید یک هدست مبلغ نسبتا زیادی را پرداخت و در عین حال یک محصول باکیفیت دریافت کنید، پس حتما BT-600 را در بین گزینه‌های‌تان جای دهید. این تو-گوشی از دو قسمت مجزا تشکیل شده که یکی همان هندزفری و دیگری جعبه‌ای کوچک هست که شارژ نیز می‌گردد و با بهره‌گیری از فن‌آوری بلوتوث به تلفن همراه‌تان متصل می‌گردد. این وسیله فسقلی به شما امکان این را می‌دهد تا به تماس‌های‌تلن پاسخ دهید، موزیک را قطع و وصل نمایید یا قطعه بعدی را پلی کنید.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *