نقد و بررسی ویروس‌کش Virus Cleaner – Antivirus, Booster: بیژن‌گرد!

امنیت از دیرباز تا امروز، نیازی بنیادین برای فرزندان انسان به‌شمار می‌آید و آدم نخستین پاسداری از جان و مال خانواده و کسان قبیله را به زنان، مردان و جوانان باهوش، کارآزموده، چالاک، دلاور و نیرومند می‌سپرد.

اکنون با فراگیری فن‌آوری، رویارویی با انبوهی از داده‌ها، رواج روزافزون اسمارت فون‌ها با گام نهادن در هزاره‌ی سوم، داشتن برنامه‌ و سپری نگهبان در برابر ویروس‌ها و بدافزارها و تروجان‌ها به‌خوبی احساس می‌شود. پس با کوچه‌تک همراه و هم‌‌رای گردید تا از یک آنتی‌ویروس توانمند پرده‌برداری نماییم.


درباره:

برنامه‌سازان هوشیار و زرنگ کالیفرنیایی Hi Security با دست‌زدن به کاری بس دشوار و گران‌سنگ که ساخت و پرداخت آنتی‌ویروسی کم‌مانند و سترگ است، می‌کوشند تا دل دوستاران بسیار و همیشگی خویش را شادمان و چشم رقیبان را خیره کنند.

نرم‌افزار با گرفتن امتیاز عالی 4.7 از 5.0 و دانلود بالای 50 میلیون بار از گوگل‌پلی، به‌راستی و به‌درستی توانسته است در این کارزار از دیگران پیشی بگیرد و با امیدی دو چندان به آینده بنگرد.

های سکوریتی به‌یاری یک هم‌کاری رسمی، دوستانه و دوسویه هم‌پای گروه نام‌آشنای مکافی به پیشرفت‌های بسزایی دست یازیده است و به‌نیکی با پدید آوردن ضد ویروسی قدرتمند و جگردار با نرم‌افزارهای ویرانگر، ابزارهای تبلیغات آزاردهنده مبارزه کند. آنتی‌ویروس با داشتن دو موتور قوی برای شناسایی، به‌دام انداختن و از بین بردن ویروس‌ها و دور کردن گزندهای دیگر از گوشی همراه کاربران پاسبانی می‌کند.

یادت نره اینو بخونی!  بررسی آنتی ‌ویروس اندرویدی ESET Mobile Security: چون گرزه‌ی گاو‌ سر

ویروس‌کش، همه‌ی فایل‌های بیهوده و به دردنخور، برنامه‌های اضافه، کش‌های جاگیر نرم‌افزارها را پاکسازی و با کارش تندرستی و بازدهی دیوایس را بهبود می‌بخشد. اسکن حرفه‌ای پوشه‌ها و پرونده‌های انبار در حافظه‌ی درونی و کارت SD، کد و قفل‌گذاری برای نگهداشت برنامه‌های محرمانه و خصوصی با گزینش پوسته‌ای رنگارنگ، مسدود‌ کردن تماس‌ها و پیام‌های نا‌آشنا و ناخواسته، پاسداری از شبکه‌ی وای‌فای، وب‌گردی ایمن، پاکیزگی تاریخچه‌ی مرورگرها و شتاب دادن به شارژ باتری؛ نمونه‌ای از خرمن دستاورد‌های آنتی‌ویروس است.


در پایان:

ای دردمند! برخیز و به‌درآی از لاک هراس؛ بر آنتی‌ویروس درود بفرست و آن‌را در برگیر.

آسوده باش و هر کجا می‌خواهی برو و در وب‌گاه‌های گوناگون بچرخ چون جنگاوری پهلوان هر دم پشتیبان شماست و در کمین دشمنان و کینه‌توزان نشسته است تا آنان را به گریز وا دارد!!!

play store

 

8.7

محیط کاربری

9.0/10

طراحی و گرافیک

8.0/10

کارآیی

9.0/10

برتری‌ها

  • اینترفیس ساده و جوان‌گرا
  • طراحی یکپارچه و زیبنده
  • گرافیک شایسته و ستودنی
  • خنک‌کننده‌ی پردازنده‌ی دستگاه
  • هم‌سخنی با زبان پارسی و زبان‌های دیگر
  • بالا بردن عمل‌کرد گوشی همراه

کاستی‌ها

  • درگیری بیش از انداز‌ه‌ی منابع سیستماتیک

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.