می‌خواهید پوستری بسازید؟ پس این اپ‌ها را نصب کنید!

پوسترها بخش عظیمی از زندگی همه را تشکیل داده‌اند. اگر بخواهید برندتان را تبلیغ کنید، نیاز به پوستر دارید. اگر مایل به ارائه دادن خدماتی باشید، به پوستری زیبا نیازمندید تا مردم شما را بشناسند. حتی برای معرفی کردن خود در پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی، به یکی از همین‌ها نیاز دارید تا شاخ شوید و جزء افراد محبوب به شمار روید. ولی چطوری یک عکس‌-نوشته بسیار عالی درست کنیم که خیلی خوب در دل مردم جای بگیرد و نظرها جلب نماید؟ چگونه می‌توانیم؟

قادرید به اپلیکیشن‌های متخصص در این حوزه مراجعه کنید. در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید تا با بهترین‌شان آشنا شوید.


عکس نوشته ساز

نمی‌خواهید با کلمات انگلیسی سروکار داشته باشید؟ در بخش زبان خیلی خوب نیستید و با زبان مادری راحت‌ترید؟ پس حتما نگاهی به برنامه‌ی ایرانی‌تبار عکس نوشته ساز بیندازید‌. توسعه‌دهنده‌ی نیاز کاربران را فهمیده و یک اپلیکیشن تمام و کمال را روانه بازارها نموده. دقت کردید، زمانی هیچ جمله‌ای به ذهن‌تان نمی‌رسد و نمی‌توانید یک‌ پوستر عالی بسازید‌. لکن با یاری عکس نوشته ساز فوق حرفه‌ای قادرید به نوشته‌های آماده‌ (در بیش‌تر حوزه‌ها) دسترسی داشته باشید و این کمبود را جبران نمایید. آزادی‌عمل زیادی در اختیار دارید و جملات بسیاری جلوی چشمان‌تان لیست می‌گردند.

عکسی جذاب در گالری موبایل یا تبلت‌تان ندارید؟ پس اصلا نگران نباشید. چراکه نرم‌افزار مذکور در مارکت حضور دارد و صدها پس‌زمینه روبه‌روی‌تان قرار می‌دهد. خوش‌بختانه حول‌محور موضوعات مختلفی هستند. از طبیعت سرسبز گرفته تا فضاهای رمانتیک! بی‌شک از این قسمت خوش‌تان می‌آید. کاربر قادر است برای چشم‌گیرتر شدن پوسترها از استیکرهای خندان، گریان یا عصبانی بهره ببرد و حس و حالی نو به عکس-نوشته ببخشد.

یادت نره اینو بخونی!  اخبار امروز؛ از موتو Z2 فورس تا ذن‌فون 5!


Canva

این اپلیکیشن مدرن چیزی در حدود ۱ میلیون‌بار از فروشگاه گوگل دانلود شده و امتیاز بسیار بالای ۴.۵ از ۵ را از هزاران کاربر کسب نموده است. این برنامه آن‌قدر جذاب بوده که حتی نظر ادیتورهای گوگل‌پلی جذب نموده و به انتخاب آن‌ها تبدیل گشته. پس بدانید با نصب Canva پوسترهایی اغواکننده‌ای را در اختیار خواهید داشت که قدیمی نخواهند شد و در پروفایل‌ها و دیگر مکان‌ها می‌درخشند.

بیش‌از چند هزار تصویر و تم در اختیارتان گذاشته شده تا از آن‌ها بهره ببرید و عکس نوشته‌های بی‌نظیری را ثبت نمایید. خداروشکر امکان تنظیم فیلتری بر روی تصاویر برای شما فراهم گشته و حسی تازه و شاید نوستالژیک به عکس‌ها می‌بخشد. فونت‌های بسیاری هم موجود هستند تا با کمک‌شان نوشته‌ها را دگرگون سازید و چشمان را خیره کنید.


متن نگار

جناب محمود آفریده، چندیست با ساخت و پرداخت برنامه‌ای شایسته در افزودن واژگان پارسی به نگاره‌ها گوی زرین را به‌درستی و سربلند از دیگران ربوده است.

اپ توانسته است با به‌دست آوردن رتبه‌ی 4.6 از 5.0 و بارگیری بالای 100 هزارتایی از بازار اندرویدی گوگل بارها بی‌انبازی و یک‌دانگی خود را به رخ بکشد.

پدیدآورندگان پست‌های گیرا، مدهوش‌کننده و دل‌چسب با یاری ابزار‌های سودمند و کارا در برنامه به‌آسانی می‌توانند عکس نوشته‌هایی زیبنده و به‌روزی بسازند و با در برگیری بیش از 250 فونت گونه‌گون و زیبای زبان‌‌های پارسی و انگلیسی به‌راستی روان تشنه‌ی هم‌میهنان را با هر دیدگاه و دست‌ورزی سیراب می‌کند و پاسخی درخور به آرزوها و خواسته‌های ایشان می‌دهد.

با داشتن رنگ‌های جورواجور، سایه‌های جان‌افزا، سرسرایی آنلاین از تصویرها و بهره‌گیری از تایپو‌گراف‌های ویژه دل هر کاربری را خشنود می‌کند.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.