راهنمای خرید راهنمای خرید لوازم جانبی 

معرفی ماوس‌های لاکچری بازار (سال 96)

کامپیوترها دنیایی دارند. این یک چیز بدیهی است. آن‌ها از قطعاتی پرمیوم و گاها ارزان‌قیمت ساخته و پرداخته گشته‌اند تا بهترین عملکرد را در اختیارتان بگذارند. با کمک این وسایل دوست داشتنی می‌توانید یک پروژه را تمام و کمال به سرانجام برسانید یا این‌که در آفیس وقت بگذرانید. با بهره‌گیری از PCها قادرید گیم‌های مختلفی را نصب و اجرا نمایید و حسابی سرگرم شوید. لکن کامپیوتر به وسایلی نیازمند هست که تعدادشان آن‌چنان کم هم نیست. ماوس یا همان موشواره یکی از همین لوازم جانبی‌هاست.

اگر می‌خواهید با ماوس‌های خاص و لاکچری موجود در بازار آشنا شوید، پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


ریزر LanceHead

مگر می‌شود نام «لاکچری» در بین ماوس‌ها بیاید و شاهد یک کالا از کمپانی ریزر نباشیم؟ خوش‌بختانه این مدل یکی از موارد لیست را تشکیل می‌دهد و با قدرت، خاص بودن خود را فریاد می‌زند. البته شاید نتوانید در نگاه اول این لوکس بودن را حس نمایید. چراکه در اصل قابلیت‌های این ماوس آن‌ را یونیک کرده‌اند.

حس‌گر، از نوع لیزری و دارای حساسیت بسیاری است. به این صورت، دستورات و فرامین شما سه‌سوته (!) انجام می‌گیرند و اصلا نیاز به شکیبایی نیست. لامپ‌های ال‌ای‌دی ریز هم به میان آمده‌اند تا LanceHead جلوه‌ای جذاب پیدا کند و حسابی بدرخشد! این مدل را قادرید با پرداخت مبلغی در حدود 700 هزار تومان به خانه ببرید.


مایکروسافت سرفیس Arc

شاید با دیدن این وسیله کمی به عقب بروید و تعجب کنید. چون‌که این مدل به‌صورت خاصی طراحی شده و در اصل، یک گجت خمیده و دارای منحنی است. نه خبری از نورهای پرزرق و برق است و نه خبری از دکمه‌های بسیار فلزی. همه‌چیز ساده دیزاین شده و همین، سبب «لاکچری شدن» این ماوس شده. اگر از این مدل خوش‌تان آمده و در حال حاضر یک سرفیس دارید، پس حتما این وسیله را در سبد خریدتان بگنجانید. آن‌هم فقط‌و‌فقط با پرداخت 600 هزار تومان ناقابل!


اسکورپیون G920

مایل نیستید پول زیادی برای به‌دست آوردن یک ماوس خاص و لاکچری خرج و به یک‌باره حساب بانکی خود را خالی کنید؟ در نتیجه، بایستی نگاهی به G920 بیاندازید. رنگ‌های سبز و مشکی این مدل در کنار طرح‌های عجیب و غریب روی ماوس، موجب گشته‌اند تا ظاهر کلی محصول یونیک باشد و کاربر را جذب خود نماید. دکمه‌های اطراف این دیوایس کوچولو فلزی هستند و لمس آن‌ها، حس خوشایندی به کاربر می‌دهد. ناگفته نماند G920 با برچسب قیمتی 100 هزار تومان روانه بازار شده.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پست‌های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید