معرفی بهترین بازی‌های امتیازی اندروید

گیم‌های موبایل طبق آمارها محبوب‌تر و پرفروش‌تر از بازی‌های پلتفرم‌های دیگه هستند و کاربران بیش‌تر از آنان خوش‌شان می‌آید. شاید یکی از دلایل جذاب بودن بازی‌های گوشی، در دسترس بودن همیشگی آن‌هاست. به عنوان مثال، کاربر برای تفریح به جنگل یا دشت می‌رود و به احتمال زیاد کامپیوتر عظیم‌الجثه‌‌ یا لپ‌تاپ سنگین وزنش را با خود به این طرف و آن طرف نمی‌کشد؛ بلکه اسمارت فون عزیزتر از جانش را در دست خود دارد و با آن به عکس‌برداری، ضبط ویدیو یا بازی کردن گیمی می‌پردازد.

لکن در دنیای پرجنب و جوش امروز که هر لحظه به تعداد اپ‌ها و بازی‌ها افزوده می‌گردد، چطوری گیم مورد علاقه‌ی‌مان را بیایم؟ در ادامه با کوچه‌تک و لیست بهترین بازی‌های اندروید در سبک امتیازی همراه باشید…


Turn Right

همان‌طور از نام بازی پیداست، کاربر تنها باید به سمت راست بچرخد و بچرخد! البته این چرخش همیشه هم آسان نیست و عمدتا به در و دیوار می‌خورید! چراکه زمین بازی آنقدر بزرگ و عظیم نیست که بتوان به راحتی خط ترمز کشید و مانور داد. ضمنا بعضی اوقات سرعت ماشین‌تان نیز بسیار زیاد هست و در اصل در همین وضعیت، شما با شکست‌های متعدد و پیروزی‌های اندک مواجه خواهید شد. پس چشمان‌تان را روی نمایشگر قفل نمایید و با دقت اتومبیل (یا هرچیزی که شما اسمش را می‌گذارید) حرکت دهید.


Slither.io

اگر به یاد گوشی‌های نوکیای قدیمی و سخت جان بیافتید و از تجربه‌های خود با آن دستگاه‌ها تعریف نمایید، حتما بازی مهیج و چالش‌برانگیز آن دیوایس ها را نیز به یاد خواهید آورد. کاراکتر اصلی گیم یک کرم بود و شما بایستی به او غذا می‌دادید تا بزرگ و بزرگ‌تر شود و رکوردها را جابه‌جا کند! اما اگر این بازی را (در حالتی مدرن و جذاب) بخواهیم باید چه کنیم؟ خوشبختانه استودیو LowTech به فکر ما بوده و Slither.io را با کلی خلاقیت روانه مارکت‌های سیستم‌عامل‌های گوناگون نموده. این بازی هنوز ریشه و اصالت خود را حفظ کرده و فقط چند تغییر در آن به‌وجود آمده است.


Flippy Bottle Extreme

بازی‌های زیادی وجود دارد که از اتفاقات دنیای واقعی الهام گرفته‌اند و ایده اصلی آنان واقعی است. یکی از همین‌ها Flippy Bottle Extreme هست که برگرفته از مسابقات پرتاب بطریست. در این چالش‌ها شما باید یک بطری را طوری پرتاب نمایید که روی میز آن‌هم به‌طور صحیح و سالم بیافتد. شاید در نگاه اول مسخره به‌نظر بیاید، اما تنها کافیست که یک بار امتحان کنید و بعد عاشقش می‌شوید و به احتمالی زیاد معتاد این نوع بازی می‌گردید! اگر نمی‌خواهید که وسایل گران‌قیمت روی میزان را با یک بطری سنگین بشکنید، پس بهتر است که به سراغ Flippy Bottle Extreme بیایید. این گیم به شما امکان این را می‌دهد تا به صورت مجازی از این چالش بهره ببرید و کم و بیش همان احساس پیروزی دنیای واقعی را درک کنید.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *