معرفی بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان

یادگیری زبان دوم و سوم و … گیرایی و تمرکز حواس و مغز ما را به سرعت چشم‌گیری افزایش می‌دهد و به پیرو آن از زوال عقل به گفته‌ی بسیاری از دانشمندان و پزشکان خبره پیشگیری می‌کند.

آدمی در زمان کودکی برای فراگرفتن زبانی دیگر جز زبان مادری خود آمادگی بسزایی دارد و همه چیز فراهم است تا با ذوق و شوق بیاموزد، با بالا رفتن سن و سال دیگر کار به مراتب دشوارتر می‌شود و باید کمر همت را بست و پشت‌کار روزافزونی از خودتان نشان دهید تا در یادگیری زبان پیروز و موفق باشید.

در ادامه با 2تا از بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان همراه کوچه‌تک باشید…


Busuu

کمپانی بریتانیایی بوسو با ساخت و پرداخت اپ آموزش زبان‌های روز و زنده‌ی دنیا گام بزرگی را به سوی آسان‌تر شدن روند یادگیری زبان برداشته است و مخاطبان با دادن رتبه‌ی 4.3 از 5.0 و بارگیری بیش از 10 میلیون از گوگل‌پلی آن ‌را تنها نگذاشته‌اند.

در آغاز برای کار با برنامه یک حساب کاربری به‌وسیله‌ی پست الکترونیکی خود می‌سازید و با تأیید آن وارد کلاس می‌شوید، اگر بخواهید مشخصات خود را به بوسو بدهید و با یک عکس زیبا برای پروفایل به آن حال و هوایی تازه ببخشید.


Rosetta Stone

در آغاز یک اکانت می‌سازید تا به نرم‌افزار دسترسی داشته باشید. سپس کلیپی دل‌چسب همراه با طبیعتی زیبا را می‌بینید و وارد کلاس درس می‌شوید. شایان توجه برای کسانی که می‌خواهند زبان انگلیسی را بیاموزند تلفظ کلمات با لهجه‌ی آمریکایی ادا می‌شود.

در بخش تنظیمات می‌توانید برای آموزش خود هدف گذاری کنید و از نرم‌افزار بخواهید بیش‌تر در آن زمینه به شما یاری برساند. واژه‌ها با تصاویری قشنگ و دل‌ربا به نمایش درمی‌آید و تلفظ و املای کلمه را در کنار هم دارید و بعد نرم افزار ازتان می‌خواهد آن‌ را به زبان بیاورید و تا هنگامی تلفظ را درست نگویید اجازه‌ی رفتن به جلو ندارید و تا سه‌بار تکرار می‌شود.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *