معرفی برترین اپ‌های اندرویدی دسترسی به ایمیل

نزدیک به 2 دهه است که پست‌های الکترونیکی جای نامه‌هایی که گاهی برگ آن را از دفتر مشقمان می‌کندیم، پر کرده‌اند و دست نوشته‌های خط زیبا و پر احساس سال‌های گذشته، تنها در خاطره‌ها باقی مانده‌اند.

با بوییدن کاغذ نامه‌ها، مهری جان‌افزا بر دل عاشق پیشه می‌افتاد و با ریختن قطره‌ای اشک، بخشی از واژه‌ها خیس می‌گشت.

به فرموده‌ی حافظ شیرین سخن:

روز وصل دوستداران یاد باد

یاد باد آن روزگاران یاد باد

امروز با کوچه‌تک همراه باشید تا با 5 اپلیکیشن ایمیل‌خوان خوش‌نام آشنا شوید.


گوگل جی‌میل

کمپانی سترگ و بی‌انباز گوگل، سال‌هاست که با سرویس پست الکترونیکی رایگان خود دستاوردهای بسیاری را از آن خود کرده است. با کمترین زمان می‌توانید یک اکانت جی‌میل بسازید و با آسودگی به ارسال پیام، پوشه‌های چند‌رسانه‌ای و پرونده‌های اداری خود تا گنجایش 15 گیگابایت بپردازید.

با اپ نیرومند جی‌میل به پست الکترونیکی خود سر و سامان بخشید و در محیطی ساده و کاربرپسند، شتابان پیام‌ها را دسته‌بندی یا فایل‌های دریافتی را بارگیری نمایید.

با جی‌میل گفت‌وگوی آنلاین برقرار سازید و بدانید که سرویس با بیش از 40 زبان روز و زنده‌‌ی دنیا همکاری دوستانه‌ و توان‌بخشی دارد.


یاهو مِیل

کم‌تر‌ کسی پیدا می‌شود که نام سرویس ایمیل یاهو را نشنیده باشد، کمپانی بزرگ و پنج ستاره‌‌ی یاهو، خدمات گسترده‌ی پست الکترونیکی خویش را رایگان به مشتریان ارزانی می‌کند.

با اپ یاهو میل با شتاب بیش‌‌تر‌ی به حساب کاربری خود گام دهید و در متن پیام‌ها جست‌وجو کنید و آنلاین با دوستان به چت و شنیدن دیدگاه‌های دو سویه بپردازید. و با شکلک‌‌های زیبا و ستودنی، پیام‌های ارسالی را زینت دهید.

نرم‌افزار هنگام دریافت پیام جدید شما را آگاه می‌کند و با لمس و کشیدن صفحه به پایین، ایمیل‌های تازه نمایان می‌شوند.


Mail.Ru

نرم‌افزاری پرشتاب با رابط کاربری آسان و پویا برای خواندن نامه‌های رسیده در ایمیل شما، چون مهتاب می‌درخشد و به اشتراک‌گذاری صدا، عکس و فیلم‌های کوتاه با دوستان خود بهره‌ی معنایی ببرید.

به سادگی بخش ایمیل را مدیریت کنید و با پاک‌سازی هرزنامه‌ها، امنیت خود را بالا ببرید.

میل‌رو با سرویس‌های یاهو، گوگل، مایکروسافت و آمریکا آنلاین به خوبی سازگار است.


myMail

نرم‌افزار با پشتیبانی از 8 سرویس دهنده‌ی گوناگون ایمیل، نام چند برتر برنامه‌های مدیریت پست الکترونیکی را در مارکت‌های اندرویدی به دنبال خود دارد.

با شتاب نامه‌های خود را ارسال کنید و به پیوست آن پوشه‌های چندرسانه‌ای را در کم‌ترین زمان ممکن به هدف می‌رساند. برنامه توانایی هم‌‌گام‌ سازی چندین حساب کاربری را با هم داراست. و با دقت و وسواس زیاد از اطلاعات محرما‌نه‌ی شما پاسداری می‌کند و نامه‌های رسیده را می‌پالاید.

با برنامه یک امضای دیجیتالی حرفه‌ای برای خود بسازید و با جابه‌جایی نامه‌های خوانده شده و ناکارآمد به زباله‌دان و دور ریختن آن‌ها، فضای ایمیل‌های خود را سازمان دهید.


Inbox by Gmail

برنامه به وسیله‌ی کمپانی نام‌دار گوگل ساخت و پرداخت شده است تا کاربران با آسایش و آرامش، پیام‌های دریافتی جی‌میل خود را بچینند و با کاوشی هوشمندانه، پیام‌های ضروری را بیابند و یا خواندن برخی را به آینده بسپارند، پیام‌های اسپم را پاک و در سطل زباله بیاندازند و صندوق پستی خود را کم‌بار و تر و تازه نمایند.


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *