راهنمای خرید 

بهترین لوازم دکوراتیو تکنولوژی‌محور (بهمن‌ماه 96)

مردم نیاز به خانه دارند و اکثرا دوست دارند خانه‌های‌شان زیبا و دل‌چسب باشد. وسایل زیادی هستند که می‌توانند به خانه‌ی‌تان جلایی بدهند. مجسمه‌های بسیار عظیم برنزی، لوسترهای پرزرق و برق، فرش‌های بیش‌از 1 هزار شانه، مبل‌های چرمین و…

همه‌ی این‌ها حس و حالی نو به خانه‌ها می‌بخشند و (شاید) آدم‌ها را شاد کنند. اما اگر بخواهید چنین وسایلی را بگیرید، کدام‌شان را برمی‌گزیند؟ خب، اگر دوستار تکنولوژی‌ باشید، می‌توانید از وسایل دکوراتیو نوآورانه و آمیخته با تکنولوژی‌ بهره ببرید.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…

نکته: این لیست براساس قیمت طراحی شده و ترتیب آن نزولی است.


آمازون Echo Dot

فقط با صدای‌تان با دوستان خود تماس بگیرید یا این‌که نور لامپ‌های هوشمند را کم کنید. اشتباه فکر نکنید. این اتفاق در آینده‌‌ای دور نمی‌افتد و همین الان، در خانه‌ی خیلی‌ها رخ می‌دهد. دستگاه کوچک Echo Dot در کنجی جاخوش می‌نماید و فرامین شما را انجام می‌دهد.

قادر است موسیقی‌های مختلف را با کیفیت فوق‌العاده بالا پخش نماید و به این زودی‌ها شارژش تمام نشود. البته اگر سخت‌گیری نکنید!

حدود قیمت: 400 هزار تومان


ساعت رومیزی کیمیت Woody

اگر سبک خانه‌ی‌تان به کلبه‌‌های چوبی شباهت دارد، پس باید از این ساعت خوشتان بیاید. جنس محصول از نوع چوب بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. چراغ‌های ال‌ای‌دی کیمیت Woody سبب می‌گردند تا روشنایی در سطح زیادی فراهم شود و هیچ موقع (برای خواندن ساعت) دچار مشکل نشوید. همچنین این نوع تکنولوژی‌ کمک می‌کند تا انرژی کم‌تر مصرف گردد و برای شما باصرفه باشد.

با خرید کیمیت Woody نه تنها صاحب یک ساعت جذاب کار شده بر روی چوب می‌شوید، بلکه یک دماسنج کم و بیش دقیق نیز گیرتان می‌آید.

حدود قیمت: 100 هزار تومان


نورا Night Light

از چراخ‌‌ خواب‌های نوستالژیک و قدیمی خسته شده‌اید؟ می‌خواهید طعم تکنولوژی را بچشید؟ از لامپ‌ها با طراحی زیبا خوش‌تان می‌آید؟ پس باید حتما نگاهی به این چراغ خواب دوست داشتنی بیاندازید. طرح‌های مختلف به‌صورت سه‌بعدی با لامپ‌های کم‌مصرف ال‌ای‌دی دیزاین گشته‌اند تا شما با دیدن پترن‌ها به خوابی ناز بروید و از استرس‌های روزانه خلاص شوید.

جنس کالا از نوع چوب بوده و در هنگام در دست گرفتن، حس خوبی را منتقل می‌کند. چراغ خوب‌های نورا در کنار وسایل چوبی دیگر به خوبی ست می‌شوند و اصلا دست و پاگیر نیستند.

حدود قیمت: 50 هزار تومان

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پست‌های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید