جست‌وجو در هواشناس خبره، MyRadar Weather Radar: پنجره‌ای باز!

انسان امروزی با دست‌بردهای نابخردانه در پیرامون زندگی خود، روز به روز آگاهانه یا ناآگاهانه تیشه بر ریشه‌اش می‌کوبد. با بزرگ شدن شهرها و فراوانی خودروهای سبک و سنگین دودزا و سر برآوردن کارخانه‌ها و پالایشگاه‌های آلوده‌کننده، می‌رود که دم و بازدم هم سخت‌تر و دشوارتر شود. بیماری‌های عصبی، قلبی و ریوی، آلرژی‌های پوستی و سرفه‌های ماندگار گسترش یابد.

به همین سبب، آب و هوای جهانی هم دست‌خوش دگرگونی و سردرگمی شده و با رهاسازی گازهای گل‌خانه‌ای به جو، روند گرم‌ شدن زمین شتاب بیش‌تری گرفته است. با آب شدن یخچال‌های طبیعی شمالگان و بالا آمدن تراز دریاها و پهن‌آب‌ها، زندگی صدها میلیون تن در سرلسر گیتی دهشتناک و ترسناک می‌گردد.

کوچه‌تک را دنبال کنید تا با نرم‌افزاری شایسته در راستای پیش‌بینی آب و هوا آشنا شوید.


درباره:

گروه برنامه‌ساز اورلاندویی ACME AtronOmatic در ایالت فلوریدا با آفرینش هواشناسی کار‌درست و بی‌انباز و روانه کردن آن سوی فروشگاه‌های اندرویدی، توان و نیروی خویش را آشکار کرده و دیگران را به هماوردی فراخوانده است. برنامه با به‌دست‌ آوردن رتبه‌ی 4.5 از 5.0 و بارگیری بالای 10 میلیونی در پلی‌استور هم‌چون اروندرود خروشان و پر جوشش پیش می‌رود تا در کنار شاخاب همیشه پارس آرامش یابد.

هواشناس به‌یاری یک رادار رادیویی نیرومند و تصاویر ماهواره‌ای حرفه‌ای و پیشرفته، کاربر را توانا می‌کند که به ردیابی توفندها و گردبادها در زمان واقعی بپردازد. بنابراین آسان می‌‌گوید آیا توده‌ای باران‌زا نزدیک و دور می‌شود؟ و با نمایش آب و هوایی زنده و پویا، سرسرایی زیبنده و خیره‌کننده را می‌گشاید.

یادت نره اینو بخونی!  کاوش در برنامه‌ی حرفه‌ای هواشناس Amber Weather Elite: یکی‌ یک‌دانه!

هواشناس با بهره‌گیری از داده‌های دانشیک و دستاوردهای پایگاه سرشناس و پرآوازه‌ی آب و هوایی NOAA، می‌کوشد که دست به پیش‌یابی‌های درستی بزند. از دمای کنونی، 24 ساعته و پنج روز آینده تا گراف‌های دما و بخت بارندگی شبانه‌روزی، از درصد رطوبت هوا و دمای نقطه‌ی شبنم تا شتاب وزش باد و پوشش ابر را در کم‌ترین زمان ممکن به آگاهی کاربر می‌رساند.


در پایان:

مشتریان می‌توانند با کشیدن انگشتان بر روی صفحه‌ نمایش اسمارت‌فون و گرداندن کره‌ی آبی به هر کجا سر بزنند و از آمد و شد جبهه‌های کم‌فشار و پرفشار آب و هوایی دیدن کنند و از چگونه شکل‌گیری تندبادها بر فراز آب‌های بی‌کران آرام و آتلانتیک شگفت‌زده شوند.

پس دل به دریا بزنید و با هواشناس تجربه‌‌ی تازه‌ای را به‌دست آورید. دمتان گرم!!!

play store

app store

 

8.7

اینتر‌فیس و طراحی

8.0/10

گرافیک

9.0/10

کارآمدی

9.0/10

برتری‌ها

  • محیط کاربری به‌هنجار
  • طراحی شیک و مدرن
  • سازماندهی دوباره به خواست مشتری
  • داشتن نمایی مدهوش‌کننده از آب و هوای جهانی
  • دادن هشدارهای به‌هنگام

کاستی‌ها

  • شرح و توصیف آب و هوا تنها به چند زبان روز جهانیست

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.