جستاری در نرم‌افزار اندرویدی انبار بازیافت Dumpster: دستان پرمایه!

اسمارت فون‌ها با پلت‌فرم گوگل با بیش از ماهانه 2 بیلیون کاربر جهانی فعال، بی‌گمان نیاز به برنامه‌ای دارد که اگر کسی خواسته و ناخواسته پوشه‌ها و پرونده‌هایی را پاک کند بتواند دوباره آن‌ها را بازیابی نماید.

هم‌مانند سطل زباله‌ی پیش فرض بر روی سیستم‌عامل ویندوز عمل کند و با آسایش و آرامش آن‌چه را از کف داده‌اید دگرباره به چنگ آورید.

در ادامه با کوچه‌تک باشید تا در این زمینه از برنامه‌ای توانمند و باهوش رونمایی کنیم.


درباره:

استودیوی برنامه‌ساز Baloota با آفرینش اپ بازیافت فایل‌های از دست رفته، یاری به‌جا و نیکویی در حق دوستاران بسیار و سینه چاکش انجام داده است.

برنامه با کسب رتبه‌ی 4.1 از 5.0 و دانلود بالای 10 میلیون بار از پلی‌استور، آوای بزرگی و سروری خویش را به گوش همگان رسانده است و با دیدگانی تیز امید به پیروزی‌ و دستاوردهای بیش‌تری دارد.


کاربر با گذاشتن رمزی چندین رقمی می‌تواند از دارایی‌های برنامه پاسداری کند و با گزینش تم‌های رنگارنگ و دل‌چسب جانی دو برابر به آن بخشد و با سود بردن از سرورهای فضای ابری کمبود جا را جبران نماید.

با راه‌اندازی اپلیکیشن بر روی دستگاه، دیگر نگران و دل آشوب ناپیدایی فایل‌های چندرسانه‌ای و اسناد خود نباشید و با دو مرحله‌ای شدن فرآیند حذف برنامه‌ها کمک شایسته‌ای به شما می‌کند.


برتری‌ها:

– بازآفرینی ساده و تند داده‌های پاک شده

– زدودن و خالی کردن سطل آشغال در دوره‌های زمانی تعیین گشته

– محیط کاربری به‌هنجار و بی‌آلایش در کنار طراحی پیشرفته و زیبنده با گرافیکی سزاوار

– دست‌یابی بالاتر به‌هنگام روت بودن گوشی هوشمند

کاستی‌ها:

– هم‌سخن نبودن با زبان شیرین پارسی

– درگیر کردن بی‌اندازه‌ی منابع سیستماتیک دیوایس


در پایان:

شهردار محله به دستور و گزینش شماست و همیشه گوش به فرمان آماده و ایستاده است و از سرمایه‌های اندرونی و پنهان گوشی، با نیرومندی و دلاوری نگهداری می‌کند.

آن‌چه را می‌پسندید بازخواست و فراخوانید و به برنامه باور و یقین داشته باشید و بدانید در گاه حسرت و آه کشیدن، شادی را به شما باز می‌گرداند.


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *