بهترین هندزفری‌های برند پرومیت (دی‌ماه 96)

گوش دادن به انواع موسیقی‌ها حق هر کسی هست. اما آزار رساندن به بقیه با زیاد کردن ولوم موزیک دلبندتان، رسما زیرپای گذاشتن حق محسوب می‌گردد. لکن چطوری هم از قطعه‌ی دوست داشتنی‌مان لذت ببریم و هم مردم را اذیت ننماییم؟

خوش‌بختانه هندزفری‌ها اختراع شدند و به کمک شما آمده‌اند. فقط کافیست یک جفت از آنان را بخرید تا بتوانید به موسیقی مورد علاقه‌ی‌تان بدون هیچ دردسری و با حس و حال و بیش‌تر گوش دهید. حالا سوالی دیگر پیش می‌آید؛ کدام هدست بهترین است؟ کدام برند برتر است؟ کدام‌یک از این‌ها باس و عمق بیش‌تری دارند؟

در ادامه برترین هندزفری‌های کمپانی پرومیت را گردآوردیم. پس با کوچه تکنولوژی همراه باشید…

نکته: این لیست براساس قیمت طراحی شده و ترتیب آن نزولی است.


TrueBlue

این مورد شما را یاد ایرپاد اپل یا بادز گوگل می‌اندازد. چراکه دارای پایه‌ و قابیست که تو-گوشی‌های چند گرمی درون آن جای می‌گیرند. قابلیت حذف نویز فعال به کمک‌تان آمده تا یک‌بار برای همیشه از شر صداهای‌ اضافی خلاص گردید فقط و فقط موسیقی بشنوید.

میکروفون محصول این امکان را به شما می‌دهد تا تماس‌های بی‌نقصی را تجربه کنید و هیچ‌وقت کم و کسری را حس ننمایید. کیفیت صدا در سطح بالایی قرار دارد و مانند رقیبان سرسخت خود (ازجمله ایکس‌سل) است.

حدود قیمت: 200 هزار تومان


Aural

ورژن بلوتوث 4.1 این گجت سبب شده تا Aural رنج 10 متری داشته باشد و بیش‌تر اوقات (با افزایش دوری از تلفن همراه) دچار قطع و وصلی نگردد. همچنین میکروفونی در بدنه این مجموعه کار گذاشته شده تا کاربران قادر باشند به تماس‌های‌شان پاسخ و هیچ‌یک از آنان را از دست ندهند. در این وضعیت، Aural عمری در حدود 5 ساعت خواهد داشت که نسبتا خوب به‌ نظر می‌رسد. سازنده روی ظاهر دستگاه، خط‌هایی را درج کرده تا بدنه به شکل فلز درآید.

حدود قیمت: 50 هزار تومان


Mondo-3

قبل از این‌که در مورد مشخصات فنی این تو-گوشی حرف بزنیم، باید در رابطه با طراحی‌اش سخن بگوییم. Mondo-3 مانند ویرگولی رنگارنگ می‌ماند که به گوش‌تان کیپ می‌شود و به این راحتی‌ها از آن دل نمی‌کند!

میکروفونی برای‌تان در نظر گرفته شده تا بتوانید به میس‌های‌تان (!) پاسخ دهید. مدت زمان عمر باتری نیز در سطح قابل قبولی قرار دارد و نه آن‌چنان خوب است، که برایش دست زنیم و نه آن‌چنان بد که پرومیت را مورد عنایت.

حدود قیمت: 50 هزار تومان

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *