بهترین هندزفری‌های بازار با طراحی زیبا (بهمن‌ماه 96)

در زندگی روزمره امروز که مدام به ما زنگ می‌زنند و خواسته‌هایی از ما دارند، گرفتن یک هندزفری منطقی به نظر می‌رسد. فرض کنید که در حال رانندگی هستید و در همان حین، کسی به شما زنگ می‌زند؛ شما می‌توانید گوشی‌تان را بردارید و به تماس پاسخ دهید. لکن در این وضعیت هم حواس‌تان پرت می‌شود و همین‌طور احتمالش زیاد است که پلیس یا دوربین‌های نافذ شما را شکار کنند و جریمه بشوید! اما با خریدن یک هدست تمام این‌ها فراموش می‌گردند و کاربر قادر است به راحتی با فرد مورد نظر، به گفت‌وگو بپردازد.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…

نکته: این لیست براساس قیمت طراحی شده و ترتیب آن نزولی است.


ال‌جی Tone Infinim HBS-910

این مدل از میکروفونی بسیار باکیفیت بهره‌مند است که در نهایت منجر می‌شود تماس‌های‌تان را از دست ندهید و صدای فرد پشت خط را به‌صورت واضح بشنوید. خداروشکر این نک‌بند زیبا و خوش‌ساخت مورد تایید کمپانی معتبر و فعال در حوزه‌ی صدا «هارمن کاردن» واقع شده. پس باید انتظار عمق و باس بالایی را از Tone Infinim داشته باشید.

حدود قیمت: 300 هزار تومان


شیائومی Millet

اگر مایلید که هدست بلوتوثی که می‌خرید، ظاهر دل‌ربایی نیز داشته باشد، پس این مدل را حتما در بین گزینه‌های‌تان بگنجانید. چرا که Millet جایزه طراحی را از IF‌ کسب کرده و دل و جان کاربران را می‌رباید. در ضمن این گجت دوست داشتنی مزاحمتی برای‌تان ایجاد نمی‌نماید تا شما در کمال آرامش به تماس‌های‌تان پاسخ دهید.

حدود قیمت: 60 هزار تومان


پرومیت Mondo-3

قبل از این‌که در مورد مشخصات فنی این تو-گوشی حرف بزنیم، باید در رابطه با طراحی‌اش سخن بگوییم. Mondo-3 مانند ویرگولی رنگارنگ می‌ماند که به گوش‌تان کیپ می‌شود و به این راحتی‌ها از آن دل نمی‌کند!

میکروفونی برای‌تان در نظر گرفته شده تا بتوانید به میس‌های‌تان (!) پاسخ دهید. مدت زمان عمر باتری نیز در سطح قابل قبولی قرار دارد و نه آن‌چنان خوب است، که برایش دست زنیم و نه آن‌چنان بد که پرومیت را مورد عنایت.

حدود قیمت: 50 هزار تومان

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *