بهترین هارد دیسک اکسترنال‌های قابل حمل (بهمن‌ماه 96)

نیاز به مخزنی برای ذخیره اطلاعات، در زندگی امروزه، ضروری به نظر برسد. سالانه به حجم فایل‌ها افزوده می‌گردد و کیفیت‌های عجیب و غریب و سرسام‌آوری معرفی می‌شوند. اچ‌دی، تمام اچ‌دی، کوآد اچ‌دی، 4K ،8K و…

همه‌ی این رزولوشن‌ها کار ما را برای ذخیره فیلم‌ها و ویدیوها سخت می‌کنند. بازی‌ها نیز از طرفی محور فشار هستند. چراکه حجم آن‌ها بسیار زیاد و چند دی‌وی‌دی و فلش را اشغال می‌کنند! خوش‌بختانه هارد دیسک اکسترنال‌‌ها معرفی شدند و به دادمان رسیدند. آن‌ها خیلی‌خیلی شکمو هستند و تمام فایل‌ها و اطلاعات را در خود نگه می‌دارند.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


ای‌دیتا HD710M

اگر خیلی با هارد دیسک اکسترنال‌تان ور می‌روید و آن را جابه‌جا می‌نمایید، یا این‌که مایلید با هاردتان به همه‌جای دنیا سفر کنید؟ پس بی‌شک و شبه این مدل را بردارید و به خانه ببرید. این یکی در برابر شوک، ضربه، آب و گرد و غبار مقاوم است و همه این‌ها سبب می‌شوند تا HD710M به این آسانی‌ها از بین نرود و در شرایط محیطی سخت هم دوام بیاورد. استاندارد نظامی این محصول هم به کاربر اطمینان خاطر می‌دهد تا اگر یک زمان هارد اکسترنالش به زمین افتاد، اتفاق چندانی برایش نیافتد. گفتنیست که ظرفیت این ارتشی 1 ترابایت هست.

حدود قیمت: 300 هزار تومان


ای‌دیتا HD720

اگر نگران تا یا خراب شدن سیم هارد دیسک اکسترنال‌تان در حین جابه‌جایی هستید و نمی‌خواهید به آن آسیبی برسد، پس حتما نیم‌نگاهی به این مدل بیاندازید. چراکه برند تایوانی این یکی را قابل حمل طراحی کرد و سیم ایشان (!) را طوری در اطراف محصول جاسازی کرده که ما را به تشویق مهندسان ای‌دیتا وا می‌دارد.

فن‌آوری یواس‌بی 3 هم برای بهره‌مند شدن کاربر از بیش‌ترین سرعت قرار گرفته تا وقت‌تان هدر نرود و فایل‌های حجیم سه‌سوته (!) انتقال یابند.

تا یادمان نرفته باید بگوییم که ظرفیت هم 1 ترابایت است و نسبتا قابل قبول به نظر می‌رسد.

حدود قیمت: 300 هزار تومان


وسترن دیجیتال My Passport

وسترن دیجیتال یک نام معتبر در صنعت هارد دیسک اکسترنال‌‌ به حساب می‌آید. بنابراین، این یکی نیز از کیفیت بالایی بهره‌مند است و به راحتی خراب نمی‌شود. ظرفیت ذخیره‌سازی در حدود 1 ترابایت در نظر گرفته شده و نسبتا برای کاربران مختلف کافی است.

خداروشکر My Passport از فن‌آوری یو‌اس‌بی 3.0 سود می‌برد تا با کمک آن بتوانید از سرعت بالای نقل و انتقال اطلاعات استفاده کنید.

حدود قیمت: 250 هزار تومان

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *