بهترین معاملات هفته‌ اول دی‌ماه 96

شاید بتوان گفت که دنیای موبایل‌ها همان‌طور که جذاب و پر از اتفاقات خوب است، مملواز سردرگمی‌هایی نیز هست. البته این یک امر طبیعی به حساب می‌آید. از آن‌جا که وقتی تنوع در حوزه‌ای بالا می‌رود، به تبع آزادی عمل کاربر هم تا حد قابل توجهی افزایش می‌یابد و طبیعتا کاربر گیج می‌گردد و نمی‌تواند انتخاب صحیحی داشته باشد.

لکن چگونه می‌توانیم گزینه‌ای درست را برگزینیم؟ آیا باید آنقدر در فروشگاه‌ها بگردیم تا سرمان گیج برود و بیهوش شویم؟ قطعا خیر! ما یک راه بهتر را پیش روی‌تان می‌گذاریم.

تنها کافیست این سری مطالب جدید ما را مطالعه کنید تا با بهترین معاملات کالای دیجیتال هفته جاری آشنا گردید. پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…

نکته: محصولات زیر همگی در فروشگاه دیجی‌کالا موجود هستند.


ال‌جی Tone Infinim HBS-910

این مدل از میکروفونی بسیار باکیفیت بهره‌مند است که در نهایت منجر می‌شود تماس‌های‌تان را از دست ندهید و صدای فرد پشت خط را به‌صورت واضح بشنوید. خداروشکر این نک‌بند زیبا و خوش‌ساخت مورد تایید کمپانی معتبر و فعال در حوزه‌ی صدا «هارمن کاردن» واقع شده. پس باید انتظار عمق و باس بالایی را از Tone Infinim داشته باشید.

قیمت قبل از تخفیف: 319 هزار تومان

قیمت بعد از تخفیف: 259 هزار تومان


فوسکم FI9816P

این مدل به‌صورت بی‌سیم و باسیم قابل استفاده است و به کاربران آزادی عمل زیادی می‌بخشد. لنز از آن دسته هست که به‌طور ثابت روی سوژه‌ها فوکوس می‌کند و حالاحالاها دست از سر مردم برنمی‌دارد!

اگر هم نیاز به زوم داشته باشید، این دو بین از شرکت فوسکم نیازتان را برطرف می‌کند. چراکه دارای بزرگ‌نمایی دیجیتالی است که عملکردی قابل قبول دارد. همچنین هشدارها از طریق ایمیل به کاربر منتقل می‌گردند.

قیمت قبل از تخفیف: 360 هزار تومان

قیمت بعد از تخفیف: 233 هزار تومان


Motion

اگر دوست دارید که به‌صورت ناگهانی صدای تماس یا موزیک مورد علاقه‌ی‌تان را قطع نمایید، پس حتما نیم‌نگاهی به این محصول بیاندازید. چراکه سازنده دکمه‌ای مخصوصی بر روی بدنه تعبیه کرده تا بتوانید فی‌الفور صداها را قطع کنید.

Motion کیفیت صدایی درخور قیمت و سطحش در بین رقیبان دارد و چیزی از بقیه‌ی هدست‌ها کم ندارد. البته شاید زیادی‌ هم داشته باشد!

قیمت قبل از تخفیف: 385 هزار تومان

قیمت بعد از تخفیف: 346 هزار تومان

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *