بهترین مسیریاب‌های مناسب خودرو (بهمن‌ماه 96)

شهرها بزرگ‌ و بزرگ‌تر می‌شوند تا تبدیل به متروپلیس گردند و پذیرای بلندترین آسمان‌خراش‌ها باشند. خیابان‌ها (نسبت به سال‌های قبل) شلوغ‌تر شده‌اند. خودروها در همه‌جا حضور دارند و پدیده‌ای به‌نام «ترافیک» را رقم زده‌‌اند. در اصل و برای همین، نیاز به یک مسیریاب بیش از پیش حس می‌گردد. چراکه کوچه‌ها و جاده‌های فراوانی در شهرهای کلان احداث شده‌اند و بزرگ‌راه‌های خارج و داخل به این موضوع دامن می‌زنند. حالا شاید بگویید که کسی با وجود یک اسمارت فون توانا نیازی به دیوایسی برای مسیریابی ندارد!

در جواب این پرسش باید به خدمت‌تان برسانیم که مسیریاب‌های مناسب خودروها از صفحه‌نمایش بزرگی سود می‌برند. مخصوصا برای مسیریابی، در دسترس کاربران قرار دارند و به همین دلیل، عملکرد بهتری را از خود نشان می‌دهند.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…

نکته: این لیست براساس قیمت طراحی شده و ترتیب آن نزولی است.


هوگل P2P800

بهترین مسیریاب موجود در بازار، این مدل است. اما برای چی؟

اگر نمی‌خواهید جریمه‌های سنگین و کمرشکن (!) را تجربه کنید، این وسیله به کمک‌تان می‌آید و شما را از وجود دوربین‌های کنترل سرعت آگاه می‌سازد. نقشه هم به‌صورت 2 بعدی و 3 بعدی در پنل بزرگ P2P800 نقش می‌بندد و می‌توانید گسترده‌تر راه‌‌و‌چاه‌ شهرها را شناسایی کنید. یک درگاه مینی یواس‌بی به کمک‌تان آمده تا به فایل‌های مختلف گوش فرا دهید و از فکر خریدن یک اسپیکر گران‌قیمت برای ماشین‌تان خلاص شوید.

حدود قیمت: 450 هزار تومان


ساتونیکا 5030

خوش‌بختانه این مدل به‌طور تمام و کمال از نقشه‌های خاورمیانه پشتیبانی به عمل می‌آورد و دارای زبان فارسی نیز هست. پس نیازی نیست که قبل از خرید مسیریاب به کلاس زبان بروید! فقط باید زبان فارسی بلد باشید و بس.

مسافت طی‌شده را قادرید با این کالا بفهمید و بدانید تا الان چقدر راه آمده‌اید. در این یکی مدل نیز هشدار دهنده‌ی دوربین کنترل سرعت وجود دارد و نمی‌گذارد کاربر به این راحتی‌ها جریمه گردد!

حدود قیمت: 400 هزار تومان


ساتونیکا 4407

اگر می‌خواهید رستوران‌های بین راه‌تان را بشناسید و برای استراحت و تجدید قوا به یکی از آن‌ها مراجعه کنید، پس حتما حتما این مسیریاب را بخرید. چون‌که بیش‌تر مکان‌ها ثبت شده‌اند و مطمئن باشید (با این دستگاه) خودتان و ماشین‌تان گرسنه نمی‌مانید!

4407 به زبان فارسی مجهز است و به این ترتیب، همه‌ی افراد جامعه می‌توانند از آن بهره ببرند و نیازی نیست (حتی یک کوچولو) انگلیسی بدانند.

حدود قیمت: 300 هزار تومان

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *