بهترین مسنجرهای مناسب برای ایرانیان

امروزه اپ‌های پیام‌رسان در جهان تکنولوژی کارها را بسیار آسان کرده‌اند و کاربران برای انجام امور دفتری و سازمانی با تکیه بر پیام‌رسان‌ها می‌توانند مدارک و اسناد در‌خواستی را با امنیت کامل به اداره یا شرکت مربوط بفرستند و از مراجعه‌ی حضوری خود را خلاص کنند.

فن‌آوری‌های نوین و بنیادین در جای جای زندگی روزمره‌ی ما، آشکارا حضوری پررنگ دارند و بی‌گمان دیگر آدمی نمی‌تواند بدون آن‌ها، ادامه‌ی زیست دهد و دست‌کم با مشکلات بسیاری روبه‌رو می‌شود و چه بسا کسانی دیوانه‌وار و سرگردان آن سو و این سو پرسه بزنند و در پایان به افسردگی مزمن دچار بشوند.

پیام‌رسان‌‌ها در نزدیک‌تر شدن فاصله‌ها و پیمودن پرشتاب، نقش بسزایی را بازی می‌کنند و در محک زدن آرای مردمان سخن نخست را می‌زنند.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


پینگل

پینگل با خیزشی پر‌دل و مردانه می‌کوشد تا یک رقیب سترگ و سر سخت برای پیام‌رسان کارآمد تلگرام به شمار آید و با افزایش امنیت کاربران و ارج نهادن به حریم خصوصی آنان، راست گفتاری و درست کرداری را پیشه‌ی خویش گردانیده و با امید و نگرانی به فردا چشم دوخته است تا بتواند در گشودن گره‌های پیروزی پیش‌تاز و در بازار اپلیکیشن‌ها‌ی پیام‌رسان، واژگانی برای گفتن داشته باشد.

پینگل توانسته است با کسب امتیاز 4.4 از 5.0 و بالای 1 میلیون بار دانلود از گوگل‌پلی، دستانش را بالا ببرد و پرچمش را بیاراید. در ضمن، این اپ دارای قابلیت جذاب راه‌اندازی کانال‌ و گروه نیز هست‌.


واتس‌اپ

مسنجر عالی و توانمند واتس‌اپ از بلند‌بالایی بی‌انباز و بی‌مانندی برخوردار است و هم‌چون الماس کوه نور بر تاج پادشاهی نادر می‌درخشد و آوازه‌ا‌ی همه‌گیر و جهانی دارد. و تاکنون با به دست آوردن رتبه‌ی 4.4 از 5.0 و 1 بیلیون بارگیری از گوگل‌پلی، یکه‌تاز کارزار است و پرچم سبز رنگ با قلب سپیدش هماره بر یاران دلباخته فرمان می‌راند.


گوگل الو

گوگل الو یک پیام‌رسان با امنیت بالاست و با کدگذاری بر روی پیام‌های رد و بدل شده با دوستانتان از حریم شخصی شما با وسواس زیاد مراقبت می‌کند. پیام‌رسان با یاوری دستیار هوشمند گوگل به آسانی واژه‌های دریافتی از زبان شما را می‌نویسد و با پاسخ‌های آماده یاریتان می‌کند.

کاربر با گرفتن یک کلید واژه‌ی چند رقمی که به شکل پیامک، هنگام تایید شماره‌ی همراه شما از سوی گوگل فرستاده می‌شود، اجازه‌ی ورود به پیام‌رسان را می‌یابد و با آسودگی می‌تواند پیام‌های صوتی و نوشتاری، ویدیو‌ها و کلیپ‌های جالب و عکس‌های زیبا را برای مخاطبان ارسال و همراه متن‌های خود شکلک‌ها و استیکر‌های نوآورانه و جادویی را پیوست کند.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *