بهترین دوربین‌های ورزشی در رنج‌های قیمتی مختلف (دی‌ماه 96)

شرایط‌ها و موقعیت‌های مختلفی در دنیا وجود دارد که می‌خواهیم آن را ثبت نماییم و به دوستان‌ و فَن‌های‌مان (!) در شبکه‌های اجتماعی نشان دهیم و کلی لایک و تعریف و تمجید بگیریم. در وهله‌ی اول، حتما برای عملی کردن این کار، از موبایل‌تان استفاده می‌کنید، اما صبر نمایید. آن‌ها که به‌صورت حرفه‌ای نمی‌توانند لحظه‌ها را ثبت کنند و در سطح پایین‌تری نسبت به دوربین‌ها قرار می‌گیرند. پس در قدم بعدی به سوی دوربین‌های حرفه‌ای می‌روید. لکن بازهم دچار اشتباه شده‌اید! این وسایل آن‌قدر شکننده هستند که در بعضی از وضعیت‌ها دوام نمی‌آورند و کمرشان می‌شکند! پس چه چیزی بخریم؟

دوربین‌های ورزشی بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شوند. آن‌ها مردان و زنانی قدرت‌مند و عضلانی هستند که در عین حال، تیزبین و ویدیوهای باکیفیتی ضبط می‌نمایند.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…

نکته: این لیست براساس قیمت طراحی شده و ترتیب آن نزولی است.


گوپرو هیرو 5 بلک

فقط کافیست کارت حافظه‌ای بخرید و بر این دیوایس نصبش کنید. تمام! قادرید هرچه‌قدر که دوست داشتید، فیلم‌هایی با رزولوشن 4K بگیرید و نگران هیچ‌چیز نباشید.

تصاویر گرفته شده نیز دارای جزئیات قابل قبولی هستند و به‌صورت خام ذخیره می‌گردند. به این ترتیب، کاربر می‌تواند روی عکس‌ها تغییرات زیادی بدهد و آن‌ها را برپایه‌ی سلیقه خود تزئین نماید.

برای این‌که بتوانید زیر آب به ضبط فیلم بپردازید، سازنده هیرو 5 را در برابر آب (تا عمق 10 متر) مقاوم‌سازی کرده است.

حدود قیمت: 1 میلیون و 200 هزار تومان


شیائومی Yi 4K

بازهم این برند چینی‌تبار مهمان لیست‌ کوچه‌تک شد و با محصولاتش جایگاهی والا در قلب کاربران به‌دست آورد.

وزن این گجت چیزی در حدود 100 گرم است و کم‌و‌بیش اندازه‌ی اسمارت فونی نوستالژیک و کوچولوست. در نتیجه، هیچ مشکلی پیش نمی‌آید و به راحتی می‌توانید آن را حمل نمایید یا در جیب خود بگذارید.

نهایت رزولوشن فیلم‌برداری به 4K می‌رود و به این ترتیب، تقریبا تمام جزئیات محیط ثبت می‌گردد و چیزی از قلم نمی‌افتد.

حدود قیمت: 800 هزار تومان


پولاروید Cube پلاس

این دوربین ورزشی آن‌قدر کوچک و ریزه‌میزه طراحی شده تا در همه‌‌ی مکان‌ها و موقعیت‌ها جای بگیرد و به‌طور کلی، به هیچ‌عنوان دست و پاگیر نباشد.

قابلیت نصب کارت حافظه برای‌تان در نظر گرفته شده تا به تعداد زیادی فیلم و عکس ثبت و ذخیره کنید. لرزش‌گیر دیجیتالی هم به کمک‌تان آمده تا لرزش‌های دست‌تان خنثی و ویدیوهای‌تان خراب نگردد.

سازنده‌ی خلاق امکان ضبط ویدیوهای اسلوموشن را برای کاربران تعبیه کرده تا کلی خوش بگذرانید و لحظاتی تکرارناشدنی را رقم بزنید.

حدود قیمت: 700 هزار تومان

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *