بهترین اپلیکیشن‌های اندر‌ویدی اردیبهشت‌ماه ۹۷

اپلیکیشن‌ها همانند موبایل‌ها محبوب و دوست داشتنی شده‌اند. این به خاطر کاربردهاییست که دارند و هر روز در حال افزایش و پیشرفت هست‌. توسعه‌دهنگان زیادی به بازار پرجنب‌و‌جوش برنامه‌های اندر‌وید و آی‌او‌اس وارد شده‌اند و برخی با ایده‌های نو قصد تصاحب گوشی کاربر را دارند‌. در کل، آن‌ها در هر زمینه‌‌ای حضوری فعال دارند و حسابی کمک می‌کنند.

خرید محصولات مختلف، ردوبدل کردن مقداری پول، سرگرم‌ شدن و… خیلی راحت‌تر از قبلا انجام می‌گیرد و با یک برنامه‌ی کاربردی همه‌چیز حل می‌شود! در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید تا نرم‌افزارهای مفیدی آشنا شوید.


Socratic-Math

برنامه هم‌چون یک دست‌یار حل معادلات سخت و دشوار حسابان عمل می‌کند و دانش‌آموز و دانش‌جو را در یافتن راهبرد مسئله‌ها یاری می‌کند؛ کافیست از مسئله‌های ریاضی با دوربین گوشی عکس بر دارید سپس بی‌درنگ و آنلاین اپلیکیشن با پشتیبانی از سوی پایگاه نیرومند و گسترده‌ی cymath.com، آغاز به حل آن می‌کند و مسئله را پله به پله با ویدیوها و گراف‌ها برای کاربر تفسیر و شرح می‌دهد.

برنامه شاخه‌های گوناگون دانش ریاضی مانند جبر و حساب، آمار و احتمال، هندسه و علوم دیگر چون زیست‌شناسی، فیزیک، شیمی، اقتصاد، رایانه، مدیریت، آموزش زبان انگلیسی و تاریخ کشور ایالات متحده به نیکی در بر‌می‌گیرد و پاسخ و راه‌حل‌ها را در کم‌ترین زمان و رایگان در دید کاربر می‌نهد.

اپ برای دست‌یابی به پاسخ‌ پرسش‌ها از داده‌های وب‌سایت‌های برتر و خوش‌نام علمی بهره می‌گیرد و با دریافت رتبه‌ی 4.6 از 5.0 و دانلود بالای 1 میلیون بار از فروشگاه اندرویدی گوگل، توانسته است دستاوردهایش را به خوبی نگهدارد و دل دانش‌پژوهان را شادمان کند.


Evie Launcher

لانچر به‌وسیله‌ی کمپانی Evie Labs Inc آفریده و در بازار اندرویدی گسترش داده شده است و در یافتن آن‌چه در گوشی دارید بسیار توانمند و هوشیار است و با ستاندن امتیاز عالی 4.7 از 5.0 و دانلود 1 میلیون بار بالاتر در گوگل‌پلی، سخت شیفته‌ی خویشتن است و با ناز و کشش گام برمی‌دارد.

یادت نره اینو بخونی!  کاوش در نرم‌افزار کیهان‌شناسی NASA: چون زیج ایلخانی!

ایوی با داشتن محیط کاربری هماهنگ و ساده از یک سازماندهی حرفه‌ای و ناوبری پر‌شتاب سود می‌جوید و تنها با سوایپ صفحه به همه‌ی نرم‌افزار‌ها دست یابید و با پشتیبانی از آیکون‌پک‌های جورواجور و شخصی‌سازی گزینه‌های نمایش صفحه، یک هوم‌اسکرین شیک و مدرن برای اسمارت فون خود بسازید و با میان‌برهای سفارشی و شتاب‌زده و نوارهای کشویی، همه چیز را بیابید.

با نوسازی رویه‌ها و پوشینه‌های دستگاه از یکنواختی برهید و رنجیدگی از فضای کهنه‌ی گوشی را کناری نهید و شادمانی را پیش‌کش آورید.


Google Fit

پاسخ شایسته و توانمند گوگل در برابر برنامه‌ی HealthKit اپل، اپلیکیشن تناسب اندام گوگل فیت است.

با حساب جی‌میل وارد اپ شوید و با نوشتن اندازه‌ی قد و وزن با اسمارت فون خویش آغاز به پیاده‌روی، کوه‌پیمایی، دویدن و دوچرخه‌سواری کنید و سپس برنامه با نشان دادن نمودارها و چارت‌های گوناگون به روشنی داده‌‌های بسیاری را در دست مشتری می‌نهد. برنامه برای بهبود بازدهی فعالیت‌های ورزشی، سفارش‌های‌ ویژه‌ را می‌دهد و با همه‌ی دستگاه‌ها‌ی Android Wear سازگار است.

گوگل فیت با داشتن یک محیط کاربری بهنجار و جوان‌گرا، کاربر را به تغییر الگوی غلط زندگی خود تشویق می‌نماید و برای شادابی و تندرستی روان و کالبد همگان دل می‌سوزاند.

برنامه با گرفتن رتبه‌ی 3.9 از 5.0 و دانلود 10 میلیون بار از گوگل‌پلی، توانسته است گل سر سبد باشد و پر شتاب به سوی فرداها بدود.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.