با این اپلیکیشن‌ها از چشمان‌تان مراقبت کنید!

اپلیکیشن‌ها همانند موبایل‌ها محبوب و دوست داشتنی شده‌اند. این به خاطر کاربردهاییست که دارند و هر روز در حال افزایش و پیشرفت هست‌. توسعه‌دهنگان زیادی به بازار پرجنب‌و‌جوش برنامه‌های اندر‌وید و آی‌او‌اس وارد شده‌اند و برخی با ایده‌های نو قصد تصاحب گوشی کاربر را دارند‌. در کل، آن‌ها در هر زمینه‌‌ای حضوری فعال دارند و حسابی کمک می‌کنند.

خرید محصولات مختلف، ردوبدل کردن مقداری پول، سرگرم‌ شدن و… خیلی راحت‌تر از قبلا انجام می‌گیرد و با یک برنامه‌ی کاربردی همه‌چیز حل می‌شود! در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید تا نرم‌افزارهای مفیدی آشنا شوید.


Bluelight Filter for Eye Care

صفحه‌نمایش با این‌که قطعات جذابی هستند و کمپانی‌های به‌طور گسترده از اینان بهره می‌گیرند، لکن زیاد برای چشم‌ها خوب نیستند و می‌توانند در بلندمدت آسیبی جدی بزنند و از مگاپیکسل چشم بکاهند! بدترین و آزاردهنده‌ترین نور هم، آبی است که چشمان آدم را خیره و نمی‌گذارد ما به خواب برویم. پس باید کاری کنیم تا از چشمان خود – این ۲ گوهر زیبا و بسیار مهم – محافظت نماییم‌. همین‌جاست که برنامه‌ها به کمک‌مان می‌آیند.

Bluelight Filter for Eye Care به‌صورت همه‌جانبه نور آبی را فیلتر می‌کند و نمی‌گذارد پخش گردد‌ و‌ به جایش هم انتخاب‌های زیادی دارید که قادرید از آن‌ها بهره ببرید و هفت پادشاه را خواب ببینید. حتی قادرید درصد نفوذ رنگ مورد نظر را تغییر دهید و خیلی زودتر چشمان‌تان بسته شود. زمان‌بندی فیلتر نور آبی هم یکی از قابلیت‌های محبوب اپلیکیشن‌ به حساب می‌آید و حسابی به‌دردتان می‌خورد.

خلاصه، با اپ مذکور قادرید زمان زیادی بخوابید تا فردا صبح، شاداب و سرزنده به کارتان برسید یا این که دوباره بخوابید. شب‌ بخیر!

یادت نره اینو بخونی!  نقد و بررسی Action Launcher: دارا و توانا


Twilight

این نرم‌افزار چشم‌مانند، یکی از بهترین اپلیکیشن‌های فیلتر نور آبیست که امتیاز زیادی را از هزاران کاربر کسب نموده و تا حالا در پلی‌استور ۵ میلیون‌بار دانلود شده. همین موضوع نشان می‌دهد که Twilight تا چه حد محبوب دل‌ها و کاربردی هست. امکان زمان‌بندی به چند صورت وجود دارد.

– خودتان انتخاب کنید که از چه ساعتی رنگ آبی نشان داده نشود و از چه ساعتی دوباره به نمایش درآید.

– اپلیکیشن‌ به‌خودی‌خود زمان غروب خورشید، نور آبی را فیلتر کند‌ و زمان طلوع آفتاب هم نور آبی را پخش نماید.

– همیشه نور آبی فیلتر گردد.

موارد بالا آزادی‌عمل کاربر را افزایش می‌دهند و هرکس قادر است (با توجه به نیازش) یک زمان‌بندی را برگزیند. ویژگی کم کردن قابل توجهی روشنایی صفحه و پررنگ کردن نور قرمز، Twilight را کارآمدتر کرده‌اند و مطمئنا شما را به خواب می‌برند!


Eye Exercises – Eye Care Plus

اگر می‌خواهید مدام از چشمان خود آزمون‌هایی بگیرید و به‌طور مداوم سلامت‌‌شان را زیر نظر داشته باشید، پس حتما حتما این برنامه را نصب نمایید، و از داشتن چشم‌هایی سالم کیف کنید. تمرین‌هایی هم در نظر گرفته شده تا با کمک آن‌ها چشمان‌ را تقویت کنید و دنیا را بهتر و واضح‌تر ببینید.

حتی اگر مایل باشید، این ورزش‌ها اثرگذار هر روز انجام می‌شوند تا هیچ تمرین خوبی را از دست ندهید و همیشه به یاد چشمان‌تان باشید. در کل، اپلیکیشن‌های این چنینی کیفیت زندگی را بهبود می‌بخشند و سبب افزایش مدت زمان خواب شما خواهند گشت.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.