با این اپلیکیشن‌ها از چشمان‌تان مراقبت کنید!

اپلیکیشن‌ها همانند موبایل‌ها محبوب و دوست داشتنی شده‌اند. این به خاطر کاربردهاییست که دارند و هر روز در حال افزایش و پیشرفت هست‌. توسعه‌دهنگان زیادی به بازار پرجنب‌و‌جوش برنامه‌های اندر‌وید و آی‌او‌اس وارد شده‌اند و برخی با ایده‌های نو قصد تصاحب گوشی کاربر را دارند‌. در کل، آن‌ها در هر زمینه‌‌ای حضوری فعال دارند و حسابی کمک می‌کنند.

خرید محصولات مختلف، ردوبدل کردن مقداری پول، سرگرم‌ شدن و… خیلی راحت‌تر از قبلا انجام می‌گیرد و با یک برنامه‌ی کاربردی همه‌چیز حل می‌شود! در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید تا نرم‌افزارهای مفیدی آشنا شوید.


Bluelight Filter for Eye Care

صفحه‌نمایش با این‌که قطعات جذابی هستند و کمپانی‌های به‌طور گسترده از اینان بهره می‌گیرند، لکن زیاد برای چشم‌ها خوب نیستند و می‌توانند در بلندمدت آسیبی جدی بزنند و از مگاپیکسل چشم بکاهند! بدترین و آزاردهنده‌ترین نور هم، آبی است که چشمان آدم را خیره و نمی‌گذارد ما به خواب برویم. پس باید کاری کنیم تا از چشمان خود – این ۲ گوهر زیبا و بسیار مهم – محافظت نماییم‌. همین‌جاست که برنامه‌ها به کمک‌مان می‌آیند.

Bluelight Filter for Eye Care به‌صورت همه‌جانبه نور آبی را فیلتر می‌کند و نمی‌گذارد پخش گردد‌ و‌ به جایش هم انتخاب‌های زیادی دارید که قادرید از آن‌ها بهره ببرید و هفت پادشاه را خواب ببینید. حتی قادرید درصد نفوذ رنگ مورد نظر را تغییر دهید و خیلی زودتر چشمان‌تان بسته شود. زمان‌بندی فیلتر نور آبی هم یکی از قابلیت‌های محبوب اپلیکیشن‌ به حساب می‌آید و حسابی به‌دردتان می‌خورد.

خلاصه، با اپ مذکور قادرید زمان زیادی بخوابید تا فردا صبح، شاداب و سرزنده به کارتان برسید یا این که دوباره بخوابید. شب‌ بخیر!

یادت نره اینو بخونی!  تصاویر هفته دوم بهمن‌ماه 96


Twilight

این نرم‌افزار چشم‌مانند، یکی از بهترین اپلیکیشن‌های فیلتر نور آبیست که امتیاز زیادی را از هزاران کاربر کسب نموده و تا حالا در پلی‌استور ۵ میلیون‌بار دانلود شده. همین موضوع نشان می‌دهد که Twilight تا چه حد محبوب دل‌ها و کاربردی هست. امکان زمان‌بندی به چند صورت وجود دارد.

– خودتان انتخاب کنید که از چه ساعتی رنگ آبی نشان داده نشود و از چه ساعتی دوباره به نمایش درآید.

– اپلیکیشن‌ به‌خودی‌خود زمان غروب خورشید، نور آبی را فیلتر کند‌ و زمان طلوع آفتاب هم نور آبی را پخش نماید.

– همیشه نور آبی فیلتر گردد.

موارد بالا آزادی‌عمل کاربر را افزایش می‌دهند و هرکس قادر است (با توجه به نیازش) یک زمان‌بندی را برگزیند. ویژگی کم کردن قابل توجهی روشنایی صفحه و پررنگ کردن نور قرمز، Twilight را کارآمدتر کرده‌اند و مطمئنا شما را به خواب می‌برند!


Eye Exercises – Eye Care Plus

اگر می‌خواهید مدام از چشمان خود آزمون‌هایی بگیرید و به‌طور مداوم سلامت‌‌شان را زیر نظر داشته باشید، پس حتما حتما این برنامه را نصب نمایید، و از داشتن چشم‌هایی سالم کیف کنید. تمرین‌هایی هم در نظر گرفته شده تا با کمک آن‌ها چشمان‌ را تقویت کنید و دنیا را بهتر و واضح‌تر ببینید.

حتی اگر مایل باشید، این ورزش‌ها اثرگذار هر روز انجام می‌شوند تا هیچ تمرین خوبی را از دست ندهید و همیشه به یاد چشمان‌تان باشید. در کل، اپلیکیشن‌های این چنینی کیفیت زندگی را بهبود می‌بخشند و سبب افزایش مدت زمان خواب شما خواهند گشت.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.