ارزان‌ترین هندزفری‌های بازار (بهمن‌ماه 96)

لوازم جانبی. به یک سری لوازم نه‌چندان ضروری گفته می‌شود که می‌توانید آن را برای محافظت یا زیبا کردن گوشی‌تان خریداری نمایید. محافظ‌های صفحه‌نمایش، نگهدارنده‌ها، پاور بانک‌ها و…

اما صبر کنید. یک چیز مهم را فراموش کردیم. هندزفری‌ها. البته این‌ها آن‌قدر مهم شده‌اند که دیگر جزء لوازم غیرضروری نیستند و برای خودشان بازار و دنیایی بزرگ دارند. در اصل، به همین سبب، انتخاب کردن بین هدست‌ها، ایرفون‌ها و ایربادها سخت‌تر شده و باید کلی تحقیق کرد تا بتوانید بهترین‌ها را برگزینید. در این نوبت قصد داریم ارزان‌ترین هندزفری‌های بازار ایران را برای‌تان لیست کنیم.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید..

نکته: این لیست براساس قیمت طراحی شده و ترتیب آن نزولی است.


نیا X3

اگر مایلید که هدفون‌تان دارای رنگ‌های گوناگون و متنوعی باشید، پس بی‌شک و شبهه این یکی را از ویترین دکه‌ها بقاپید. چراکه گستره‌ی رنگ‌بندی این مدل به‌ قدری زیاد است که نمی‌توانید همه‌ی آن‌ها را از دید بگذرانید و امتحان‌شان نمایید. در ضمن X3 در مدت زمان 2 ساعت کاملا شارژ می‌گردد و در حدود 5 ساعت برای‌تان خواهد خواند!

حدود قیمت: 40 هزار تومان


ریمکس RM-610D

RM-610D از کیفیت بالایی برخوردار است و مطمئن باشید، به این زودی‌ها خراب نمی‌گردد. چراکه کمپانی ریمکس آن را ساخته و نام این شرکت تضمین می‌کند به آسانی‌ها از بین نمی‌رود.

خوش‌بختانه یک میکروفون اچ‌دی برای‌تان تدارک دیده شده تا قادر باشید به تماس‌های‌تان پاسخ دهید. راهنمای صوتی اختصاصی هم وجود دارد و به کاربر وضعیت‌های مختلف هندزفری را گوشزد می‌کند.

حدود قیمت: 20 هزار تومان


سامسونگ HS330

شاید با خواندن عنوان، تعجب کنید که ارزان‌ترین هندزفری‌ بازار از شرکت سامسونگ باشد. خداروشکر این یک واقعیت محض است و کم و بیش این وسیله کوچولو کیفیت خوبی دارد. بر روی کابل، کلیدهایی گنجانده شده تا بتوانید ولوم موزیک را کنترل نمایید و دیگر به اسمارت فون مراجعه نکنید.

حدود قیمت: 10 هزار تومان

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *