اخبار 

اخبار امروز؛ از زدتی‌ای تا هوآوی P20!

به قول معروف «وقت طلاست!» پس نباید آن را بی‌دلیل هدر بدهیم و آن را به‌خاطر چیزهای نه‌چندان ضروری تلف نماییم. به همین سبب، ما به شما توصیه‌ می‌کنیم که اگر می‌خواهید از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی مطلع شوید و در عین حال، دوست ندارید تمام روزتان را صرف مطالعه آن‌ها نمایید، پس این سری از مطالب کوچه‌تک را دنبال کنید. این مقاله‌های مفید و بسیار کوتاه در ساعت 10 هر شب منتشر می‌شوند تا در دسترس شما قرار گیرند.

در اصل این مطالب، یک پکیج کامل برای به‌روز شدن‌اند که خواندن آن‌ها وقت زیادی از کاربران نمی‌گیرد. مایلید با دنیای تکنولوژی پیش بروید؟

پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


گوشی زدتی‌ای Blade V9 در راه است

این اسمارت فون، با قیمتی مقرون‌به‌صرفه و مشخصاتی وسوسه‌انگیز در کنگره‌ی جهانی موبایل رونمایی می‌شود.


زمان معرفی هوآوی P20 مشخص شد

هوآوی از جدیدترین پرچم‌دار خود در روز 8 اسفندماه پرده برمی‌دارد و در عین حال، اولین تلفن همراه دنیا را با 3 لنز دوربین در قاب پشت معرفی می‌نماید.


ویژگی جدید اندروید 9.0

طبق گزارش‌ها، اندروید 2018 به اپراتورها این امکان را می‌دهد تا سطح قدرت‌مندی سیگنال را (با توجه به کشور و نیاز کاربران) تنظیم نمایند.


اچ‌تی‌سی بازهم ضرر کرد

آمارها حاکی از آن‌اند که دوباره و دوباره شرکت تایوانی (نسبت به سال قبل) ضرر کرد. این در حالیست که گوگل سهمی از اچ‌تی‌سی دارد.


منتظر شکلک‌های تروتازه باشید!

گفته می‌شود؛ بیش از 150 اموجی جدید در سال جاری، به دیوایس‌های اندرویدی و آی‌او‌اسی خواهند آمد تا گسترده‌ی بزرگ‌تری از احساسات را پوشش دهند.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پست‌های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید