آزمودن برنامه‌ی ورزشی 7Minute Workouts PRO: کوتاه و سودمند!

با گسترش شهرنشینی در دهه‌های پیشین و امروزین و گرفتاری‌های روز‌مره‌ی آدمیان، بی‌گمان جنب‌وجوش کم‌تر و بیش‌تر همراه با سرگشتگی و فشار روانی است. آشکارا نبود یک برنامه‌ی هماهنگ و روزانه‌ی ورزشی برای افزایش تندرستی و تناسب اندام دیده می‌شود و با داشتن تایمی اندک همگان را در دنبال کردن آن مشتاق نماید.

با کوچه‌تک بمانید تا از نرم‌افزار ورزش در 7 دقیقه پرده‌برداری کنیم.


درباره:

برنامه‌نویسان کمپانی آمریکایی Diamond App Group LLC در ایالت مریلند بر آن شده‌اند که با ساختن و پرداختن یک اپلیکیشن در بخش تن‌ و هوش‌افزایی و شادابی بدن در زمانی کوتاه، گام بلندی در بهتر کردن زندگی مردم بردارند تا از روند چشم‌گیر افزایش بیماری‌های قلبی و عرقی، فشار خون بالا، چاقی و … بکاهند.

شهرنشینی

برنامه با دریافت امتیاز عالی 4.6 از 5.0، بارگیری بالای 50 هزارتایی در پلی‌استور و بهای 1.99 دلار، دوستاران ویژه‌ی خود را گرد آورده است. همه‌ی نرمش‌ها با یک آموزش دیداری زیبا و خیره‌کننده آغاز می‌گردد و ورزش‌کاران را به‌خوبی راهنمایی ‌می‌کند تا روش درست را به‌کار گیرند.

شهرنشینی

کارشناسان تمرین‌های تند و تیز 7 دقیقه‌ای و برنامه‌های خورد و خوراک ویژه را برای یاری رساندن به کاربر فراهم کرده‌اند. اگر می‌خواهید اندامی متناسب داشته باشید، برنامه توانایی‌ دارد که هر کس را به فراخور حالش به چالش بکشد و تمرین‌های 7 دقیقه‌ای را 8 دقیقه‌ای و گاهی تا 15 دقیقه انجام دهد. نرمش‌ها را به آسانی در خانه کار کند و تنها برای چند تمرین  نیاز به یک جفت دمبل است و ابزار دیگری لازم نیست.

یادت نره اینو بخونی!  برترین اپ‌های هفته دوم اسفندماه 96

شهرنشینی

نرمش‌ها در برگیرنده‌ی حرکت‌های کششی برای گرم کردن و توانمندی ماهیچه‌های سر و گردن، بازوان، کتف و شانه‌ها، سینه‌ها، شکم، کف دستان، ران و پاهاست.

شهرنشینیتمرین‌ها چنان با دانش روز پزشکی در آمیخته‌اند که در کم‌تر از یک ماه با بالا بردن سوخت و ساز بدن و کاهش چربی‌ها‌ی اندوخته، پیکری خوش‌تراش را برایتان ارمغان می‌آورد تا جایی که دوستان و آشنایان را شگفت‌زده می‌کند.


در پایان:

برای کسانی که بیش‌ از اندازه مشغله‌ی کاری دارند و نمی‌توانند به باشگاه‌های ورزشی بروند، برنامه حرف برای گفتن زیاد دارد و با انجام روزانه‌ی تمرین‌ها در 7 دقیقه و تکیه بر وزن بدن،  سلامتی و نشاط را به آنان هدیه می‌دهد. پس سستی و کاهلی را غل و زنجیر کنید تا جایش جوشش و خروش جوانه زند!

play store

app store

8

محیط کاربری

7.0/10

تنوع قابلیت‌ها

8.0/10

تجربه کاربری

9.0/10

برتری‌ها

  • ضبط و ثبت تمرین‌ها و تاریخچه‌ای از برنامه‌های ورزشی هر کارب
  • یادآوری و هشدار به هنگام نزدیک شدن وقت نرمش
  • سفارش رژیم‌های غذایی بنیادین و دانشیک در کنار دستورهای هدفمند
  • داشتن بیش از 200 برنامه‌ی ورزشی
  • بهره‌گیری از فیلم‌ها و انیمیشن‌های ورزشی با چند و چون بالا

کاستی‌ها

  • بیگانگی با بیش‌تر زبان‌های روز و زنده‌ی جهانی به‌ویژه زبان شیوای پارسی دری

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.